Gebeliğe Hazırlık 2023 Ocak Gebelik Planlayanlar 🦋🌹

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Benimde baya belirtim var bat 27 ocak ama catlama 8 ocakti yapsam cikar mi ki
Yarin test yap çıkar belki sabah ilk idrarla benimki böyle çıkmıştı çatlamanin 10.gunu sabahi

Eklentiler

• IMG_20221220_072310.jpg
    124,7 KB · Görüntüleme: 74
Bende bu ay erken yumurtlama oldu bakalim insllah hamiş oluruz saglikla
Belli değil yumurtlama erken oldı ona göre 27-28 ama normalde 31 Ocak olması lazımdı yumurtlama testi yapmamıştım hiç daha önce ilk kez bı ay yaptım yakaladım ateşle ve Lh testiyle

Bazen ben o kdar ıslanıyorum ki ara verip siliyoruz çünkü ıslaklıktan bişi hissedemiyoruz . Silmeyim iyiyse spermler için

Portakal suyu yapsan canım meyve suyunüçine koyarsan arada kaynar. Benim eşimde içemiyor takviyeleri ben portakal limon bazen nar meyve suyu yapıp içine koyuyorum güzel oluyor o zaman
Ayy olurmu oyle ıyı bı deneyım kuzum yarın.böyle berbat bi tat yok ama gercekten üretirken hiçmi tadına bakmadınız be mübarek yaa

Bende bu ay erken yumurtlama oldu bakalim insllah hamiş oluruz saglikla
Ayyy amiiiin ben biraz tez canlıyım. Olmazsa hayırlısı Allah’ın bildiği vardır diyorum ama olursa da diye heyecandan annemle arkadaşlarımı darlıyorum şakalarla karışıksa. Kendimi tutamıyorum insanlara y inşallah hamileyimdir diyesim geliyor

+1 bazen yumurtala catladiktan bi gün sonra test yapsim geliyo sanki hemen olcak bende cok tez canliyimdir tabi hayırlısıyla olsa bi

Evde testten bol ne kadar eczane gibiyim mubarek her markaa yarin yapicam 11. Gün oluyor belki bi umut
Laboquik gebelik testi varsa ondan yap yukarıdaki ondan. erken gebelik testi ile aynı sonucu verdi. Alttaki artimed erken gebelik testi. Aynı sabah aynı idrarla yaptım o da silik çizgi çıkmıştı. Bir fark yok yani.

Eklentiler

• IMG_20221220_072959.jpg
    125,2 KB · Görüntüleme: 69
  • IMG_20221220_072912.jpg
    134,4 KB · Görüntüleme: 71
Ayyy bayaa da yüksek ha erken yumurtlama mı acaba yumurtlamadan 9 gün sonra 99 çok iyi değil mi maşallah maşallah Allah nazardan saklasın
10 Aralık'ta yumurtlama oldu canim 22 Aralık'ta 99 du. Zaten döllenen yumurta ortalama 6 günde rahme tutunuyor ve HCG salgilanmaya başlıyor. Programlara göre 12 Aralık'ta yumurtlama gösteriyordu 2 gün erken yumurtlamisim

Ayy olurmu oyle ıyı bı deneyım kuzum yarın.böyle berbat bi tat yok ama gercekten üretirken hiçmi tadına bakmadınız be mübarek yaa
Gerçekten çok saçma aynen bu tip şeylerin tadı oralet gibi oluyor , olmalı ya da hiç mi tatmamış biri öyle yap canım ben hatta bazen muz kivi portakal yarım limon robottan geçiriyorum hepsini içine de bunu koyuyorum vitamin bombası oluyor arada kaynıyor meyve de yemiş oluyor böylelikle yoksa meyve yemiyor benim manyak, ama üşenirsem sadece 2 portakal sıkıp içine koyuyorum her türlü güzel oluyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…