Gebeliğe Hazırlık 2023 Ocak Gebelik Planlayanlar 🦋🌹

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Geçen ay kullandıgın klomenin bu ay etkisi devam ediyor canım. Senin ateş tablonda vardı sanki

Kızlar size bir soru
Aslında bunu doktora sormam gerek ama
Hani yumurtlama akıntısı olunca spermler rahme daha hızlı ulaşır falan deniyorya
Peki ilişkide kadın erkekten önce boşalırsa, o sıvıyla spermlerin rahme ulaşması kolaylaşırmı
Yoksa tersmi teper bu olay?

Yapan dr lara kızıyorm ya gercekten olacagı varsa her kosulda olur dıyorlar ama cok mınık ve hassas bırseye daha hassas davranılmalı bence.çok gecmıs olsun kuzucum sanada
Sağol bitanem sana da çok geçmiş olsun
Bundan sonra alttan baktırmak yok kızlar beta 3000 olmadan gitmek yok doktora
Kesinlikleee betayı öğrenicem hatta 10 gün falan geçsin regl beklicem testle takip etcem

Sen ne kadar şanslı bir kadınsınnn

kuzum ne bosalmasıcocuk olaylarından beri o yasak aman şöyle duralım boyle yapalım aman bugun pık,yapmamız lazım derken o dedıgının ne demek oldugunu unuttum ben ıkı aydır

Canım ben kaçırdım galiba bu içilen şey ne ve ne için bana da açıklsr mısın rica etsem
Kuzucum bunlar yumurtaları ve spermlerı destekleyıcı vıtamınler.orzax proceıve yı denıcem smdı.önceden prowomen ve promen ıctm gecen ay.(dr um onerıyor kalıteyı artırıyormus)

Anladım canım teşekkür ederim bende gidersem sorayım o zaman doktoruma. Birde bir şey soracağım kızlar, bugün çatlatma iğnesinin 14. Günü 05 ocakta yaptırmıştım. Bugün testi tekrarladım ama silik bile çizgi yok zaten belirtim de yok kesinlikle olmamıştır demi bu ay artık daha test yapıp durmayayım

Tabiki kuzum kaygan odugu için daha hızlı ilerler ama arkadaşın dedigi gibi biz çocuk olsun diye yapıyoz tıka orda kalsın çekme len diyoz yani

Sağol bitanem sana da çok geçmiş olsun

Kesinlikleee betayı öğrenicem hatta 10 gün falan geçsin regl beklicem testle takip etcem
Kuzum bende öyle düşünüyordum beta için kan vermek istiyorum dedim hastanede kendimi kadın doğum Dr unda buldum. Yat muayene etcem dedi. Olmaz diyemedim. Ben sadece kan... demeye kalmadı kanama alanın var tutunazsa düşer zaten dedi. Kan verdim vermesine ama içime korkuyu saldı adam. Özele gittim kanama alanım var mı diye doktora kanamam yok dedim.Bakti Öyle bir durum yok haftaya gelmen lazım dış gebelik olabilirsin geç kalırsan tüplerinden birini bile kaybedebilirsin dedi. Allah'ım nereye gitsem bir korku saliyorlar. Adete 8 gün kala öğrendim zaten hamile olduğumu zaman geçmek bilmiyor aylar geçiyor ben hâlâ 8. Haftadayim. Sürekli hamile psikolojisi..

Kızlar göğüs ağrısı ne zaman başlıyor ya benim göğüslerim nasıl hassas ucundan basamıyorum tutamıyorum az koşsam açıyor hareketten bu belirti mi rahim batması falan da çok
Belirti kuzum belirti hemde en garanti belirti valla

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…