Gebeliğe Hazırlık 2023 Ocak Gebelik Planlayanlar 🦋🌹

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
bizimde bir ayımız o yüzden yalan olmuştu ha deyincede barışılmıyor
Ben acil barışmam gerekiyorsa gidip sarılıyorum. Haklı olsam da yapıyorum bunu. Egoymuş bilmem neymiş umursamıyorum. Barıştıktan belli bir süre sonra ise alıyorum karşıma, sana neden kızdım biliyor musun diye anlatıyorum. Denemek isterseniz diye bu yolu yazdım.

Ben acil barışmam gerekiyorsa gidip sarılıyorum. Haklı olsam da yapıyorum bunu. Egoymuş bilmem neymiş umursamıyorum. Barıştıktan belli bir süre sonra ise alıyorum karşıma, sana neden kızdım biliyor musun diye anlatıyorum. Denemek isterseniz diye bu yolu yazdım.
Bizde gel böyle yapıyoruz karı koca arasonda gurur olmaz diye bir fikrim var 😂önce sürat asarim baktım uzak kalamiyorum gider sarılırım sonra konuşuyoruz neden böyle oldu diye bence eşler arasında sorunlar konuşarak çözülebilmeli aksi iki tarafı da yıpratıyor

bizde sonunda konuşup barışıyoruz çok şükür öyle sorunları uzatmıyoruz ama sırf cocuk için gidip barışınca bizimki inat ediyo anlıyo çünkü 😁

Ben 1.3 betayla ogrendım ama hıssedıyordum oldugunu. Ikı gun sonra 2.4 oldu .sonra 15.1
T TASUU kuzumm betam dun 111.1 oldu ıkı bucuk gunde %80 artmıs. 13 u aksam 7 de 61.5 di 16 sı sabah 11 bucukta 111.1 cıktı lekelenmemde kesıldı zaten cok cok az bı kahvelık gelıyordu. Umıtlenmelıyım acaba saglıklı mı ki 🥺

kesinlikle öyle bazen iyi göz bile değer diyorlar kötü gözleri düşünemiyorum bile.. dışarıdan bakınca hamile ne güzel halbuki içten biz ne savaşlar verdik bilen yok...
Annenin kendi çocuğuna bile nazarı değermiş ☺️ Bu ayrı bir enerji demek ki. Bol bol dua okumalıyız. Ben çok zor zamanlardan geçtim gördüğüm kabuslardan uyuyamazdım. Bir dua var bismillahillezi la yedurru diye başlıyor. Kısacık bir dua Google’dan devamına bakarsınız. Kalkan gibi bir dua her şeyden koruyor. Okumaya başladıktan sonra uyuyabildim. Okumayı unutunca yine başlıyordu kabuslar.Her sabah kalkınca ve yatarken okumayı alışkanlık haline getirsek bize çok faydası olur bence ☺️

ay canım ya nedense bu kavgalarda hep yumurtlama gününe denk geliyor sen adım at canım istediğini al sonra burnundan getirirsin🥰 çocuk yolunda herşey mubah😁
Ahahah😂 bizde tartışmıştık mecbur alttan aldım. Hatta yanına gidip sana ihtiyacım var sonra devam ederiz kavgamıza diyip barışmıştım. O da uzatırdı normalde de çok üzüldüğüm için uzatmadı. Tam bir yengeç burcu. Full trip 😂

Ben de hamile kalırsam eşimle anlaştık. Kalp atışını duyana kadar annelere dahi söylemicez. Kalp atışını duyduktan sonra 1. derece yakınlarımıza söyleyeceğiz. 3 ayı doldurduktan sonra artık çevremize paylaşalım diyoruz. En kritik ilk 3 ay diyorlar. Gerçi bir şey alnımıza yazıldıysa her türlü olur iyi ya da kötü. Yine de insan temkinli olmak istiyor. Tabi buraya böyle yazıyorum ama hamileliğimi öğrenirsem hamileyim diye tişört bile giyebilirm fgjhkjll. Hassas konular :KK70:
Ay İnşAllah o günler çok yakındır hepimiz için 🤲🏻😍 bende öyle yapıcam. İlkinde de öyle yapmak istemiştim ama dayanamadım anneme söyledim. Daha kese bile yokken herkes duymuştu. Annem eve yardıma gelen ablayı bile arayıp söylemiş. Belediyeden anons etmediği kalmış. Sonuç maalesef kaybettik. Tekrar nasip olacak inanıyorum☺️

Ya kızlar bi el atın negatif demi test

Eklentiler

• 30D51532-B1A6-4A3B-BE2E-120CA987D081.jpeg
    30D51532-B1A6-4A3B-BE2E-120CA987D081.jpeg
    143 KB · Görüntüleme: 63
  • 2AB7333A-B675-4626-9925-D1D0294B4E22.jpeg
    2AB7333A-B675-4626-9925-D1D0294B4E22.jpeg
    137,9 KB · Görüntüleme: 59
Kızlar gündeminizi meşgul ettiğim için kusura bakmayın lütfen. Benim durumla kafayı bozacakmışsınız gibi hissettirdim sizi sanki. Özür dilerim. Hamile olduğumu düşünmüyorum. Ateşim 36.4 e düşer diye düşünmüştüm ama sabah 3 kere arka arkaya ölçtüm bir kere 36.6 iki kere 36.7 çıkınca 36.7 yi baz aldım. Ama adet oldum yani. Kanamam bayağı başladı yerleşme olduğunu düşünmüyorum. Yine grip hasta oldum şu ara belki ateşim o yüzden bir miktar yükselmiş ya da yüksek gösteriyor olabilir. Zamanınızı ayırıp merak ettiğiniz için ayrıca teşekkür ederim zamanınızı çaldığım için de hakkınızı helal edin lütfen
Anca yazabildim okuldan vakit bulabilip. Ne meşguliyeti kız zaten burdaki gündem bu🤭🤭 biri hamile çıksa da halay çeksek diye bekliyoruz. Hayırlısı olsun canım benim bu ay bendeki ateş de tuhaftı anlamadım valla çok yükselemedi regl zamanı da bi indi bi çıktı

Herkes mi aynı olur gerçekten kimse anlamadı beni. Herkes acımı hafife aldı😔 Allahım en kısa zamanda sağlıklı evlatlar nasip etsin inşallah bize ve isteyen herkese 🙏
Yaşamayan anlamaz canım. Benim kız kardeşim bile ben üzülürken teselli etmek için “bu kadar üzülme, düşük yaptın kabul et artık” dedi. Bu cümle beni nasıl teselli edebilir acaba? Tabi ben patladım o anda bağırdım çağırdım. En yakınımızdakiler anlamıyorken kimden ne bekliyoruz diyorum. Rabbim bizi daha zoruyla sınamaz İnşAllah 🤲🏻

X