Gebeliğe Hazırlık 2023 Ocak Gebelik Planlayanlar 🦋🌹

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Bize söyle de çevrene hemen söyleme bence nazar çekme ☺️
Ben de hamile kalırsam eşimle anlaştık. Kalp atışını duyana kadar annelere dahi söylemicez. Kalp atışını duyduktan sonra 1. derece yakınlarımıza söyleyeceğiz. 3 ayı doldurduktan sonra artık çevremize paylaşalım diyoruz. En kritik ilk 3 ay diyorlar. Gerçi bir şey alnımıza yazıldıysa her türlü olur iyi ya da kötü. Yine de insan temkinli olmak istiyor. Tabi buraya böyle yazıyorum ama hamileliğimi öğrenirsem hamileyim diye tişört bile giyebilirm fgjhkjll. Hassas konular :KK70:

Evet canım senin bugün pik olmuş değerlendirmeye başlayın derim biz de pik iken, ertesi gün ve bir sonraki gün değerlendirdik 3 kez toplamda.

Evet pik olmuş. Silindiği gün önemli sonuçta. Hem belki akşama daha iyi olursunuz ☺️ Sen bir adım at o bir adım derken ilerler

Umarım bugünü çok güzel degerlendirebilirsin kuzum 🙏🏻

umarım tatlıya bağlarsınız canım şimdilik attan almaya çalış ve akşam sürpriz yap ona :)

eşine hissettiriyor musun gebeliğim yaklaştı diye canım?
Suan haberı yok genelde vok bsıey demeden hazırlanma etme ondan taraf gıbı yapmaya calısırım ama
ay canım ya nedense bu kavgalarda hep yumurtlama gününe denk geliyor sen adım at canım istediğini al sonra burnundan getirirsin🥰 çocuk yolunda herşey mubah😁
Sorma hep oyle olur mubarek
Hayır çatlamadan degerlendir canım 3 gün sperm yaşıyor zaten hazırda beklesin bence ama yinede sen bilirsin
Bakalım aksam olsun da bı ne olcak , oyle hıc hazırlanma falan ama cıks olmaz yanı aman zaten bellıydı böyle olacagı

Yok canım ben değilimdir ☺️ Kan vermeyi düşünmedim kaset test düşkünüyüm 😂 adet olmadım daha ya yarın ya diğer gün olurum diye tahmin ediyorum. @fnd_50 ile karıştırdın sanırım ☺️ Ahahah ne zebanisi ay haklısın arkandayım 💪🏻
Evet fnd_50 idi sanırım
Az daha kan vermeye gıdecekti
Dedim dur sakın gitme😃
Deldirme kndını😃
Dedim ve adet oldu...

Suan haberı yok genelde vok bsıey demeden hazırlanma etme ondan taraf gıbı yapmaya calısırım ama

Bakalım aksam olsun da bı ne olcak , oyle hıc hazırlanma falan ama cıks olmaz yanı aman zaten bellıydı böyle olacagı
Akışına bırak kız gece uyuma numarası yap çök üstüne alacagını al yarına yine konuşma hatılrlamıyırum dersin yerse tabi 😂

Bnım Gecen ay ovu testlerinden Anladıgım,
yumurta büyüdü, büyüdü Çunku piki gördum.
Çatlayamadı Bi türlü
Bozuldu, eciş bücüş oldu 😬
Uzun süre pik oldu
Sonra çatladı ama bozuk bi şekılde

Bn boyle tahmın edıyorum
İşte öglen gittim 16mm dedi sabah ateş ölçtüm çatlamış akşama kadarda büyümemiştir ki

valla o kadar yogun çalışmaya ragmen yine kafam burda olmuyor bi türlü
Benim de öyle biliyor musun, bir yandan iş yapıyorum ardından toplantıya girip sunum anlatıyorum. Sunumu yaparken dahi aklım bu ara hep burada. Kafayı bozdum burayla iyice. Bişiler okudukça bişiler paylaştıkça rahatlıyorum da öte yandan. Askerde nasıl oluyorsa burada da birbirimizin gebelik devresiyiz diye düşünüyorum artık :) herkes şafak bekliyor.

Eklentiler

• IMG_20230117_152054.jpg
    IMG_20230117_152054.jpg
    92,8 KB · Görüntüleme: 35
Benim de öyle biliyor musun, bir yandan iş yapıyorum ardından toplantıya girip sunum anlatıyorum. Sunumu yaparken dahi aklım bu ara hep burada. Kafayı bozdum burayla iyice. Bişiler okudukça bişiler paylaştıkça rahatlıyorum da öte yandan. Askerde nasıl oluyorsa burada da birbirimizin gebelik devresiyiz diye düşünüyorum artık :) herkes şafak bekliyor.
valla de de onu de :) bılgısayarımızı fln logluyorlarsa yandık :KK70: sevdım bu sozu gebelık devrıyesı 😍

bizimde bir ayımız o yüzden yalan olmuştu ha deyincede barışılmıyor

Seni o kadar iyi anlıyorumki 😔 insanların teselli cümleleri hiç bir işe yaramıyor. Acın dinmiyor ve kimsenin içi de seninki gibi yanmıyor. Doğmamış çocuk bir şey olmaz gözüyle bakıyorlar. Bundan sonra içimiz hep yanacak, böyle yaşamaya alışacağız sanırım. Rabbime dua ediyorum, kardeşleri yakın zamanda sağlıkla nasip olur da onlarda teselli olabiliriz. 🤲🏻
Herkes mi aynı olur gerçekten kimse anlamadı beni. Herkes acımı hafife aldı😔 Allahım en kısa zamanda sağlıklı evlatlar nasip etsin inşallah bize ve isteyen herkese 🙏

X