Gebeliğe Hazırlık 2023 Ocak Gebelik Planlayanlar 🦋🌹

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Ya kızlar bi el atın negatif demi test
Filtrelediğimde şöyle hafif bir gölge çıkıyor ama biz çok böyle görüp sonrasında regl olduk. O yüzden güvenilir bir sonuç yok bu testte canım. Pembe çizgiyi görmek lazım 😔

Eklentiler

• 8E7AC09A-0CA8-4E58-8877-AFC6E6A0DF5F.jpeg
    8E7AC09A-0CA8-4E58-8877-AFC6E6A0DF5F.jpeg
    231,5 KB · Görüntüleme: 43
T TASUU kuzumm betam dun 111.1 oldu ıkı bucuk gunde %80 artmıs. 13 u aksam 7 de 61.5 di 16 sı sabah 11 bucukta 111.1 cıktı lekelenmemde kesıldı zaten cok cok az bı kahvelık gelıyordu. Umıtlenmelıyım acaba saglıklı mı ki
Canım bilemiyorum ki ben kaset testle öğrendim hiç kan testi vermedim. 15 gün sonra kanama olunca gittim. 6+0 idim. Kese göremedik öyle kan verdim 467 gibi bir değerdi iki gün sonra 570li bir değerdi o günde kanamam başladı ve 3 günde değerim 67 düştü. 1 hafta sonra da 7 çıktı değerim.

destinesiaa destinesiaa pozitifbiri pozitifbiri savascii savascii Safransari Safransari T TASUU bebekheyecani bebekheyecani beyons beyons trueliving_ trueliving_ melisaa93 melisaa93 umutlubiri1 umutlubiri1
Kankam çok giremedim bugün kimseye de cevap veremedim okulun son haftası çok yoğun hafta e okul karne doldurma işleriyle uğraştım okuldan sonra tüm gün. Yemek bile yiyemedim akşam yedim sadece. Hastayım grip oldum yine felaket. Oğlum da aynı durumda. Adet sancısı bir yandan. Bir de özür dilerim hepinizden ishal olmuşum onun sancısı hepsi üst üste geldi. Bu gece karne süslemesi yapmayı düşünüyorum. Biraz uzaktan takip edebilirim sizleri. Şu haftayı bir atlatayım sağsalim.pano da hazırlıcam daha🤷🏻‍♀️ gönlüne göre olsun kankam hayırlısı olsun inşallah değerlendirebilecek misiniz?
Merak etmeyin beni dostlar buralardayım 🙋‍♀️

Kızlar testlerim negatif adetime 4 gün kaldı hiç belirtim yok ama 3 akşamdır midem bulanıyor hep aynı saatte belirti olabilir mi hiç böyle durum yaşayan varmı aranızda sadece bulantıyla gebeliğini öğrenen

destinesiaa destinesiaa pozitifbiri pozitifbiri savascii savascii Safransari Safransari T TASUU bebekheyecani bebekheyecani beyons beyons trueliving_ trueliving_ melisaa93 melisaa93 umutlubiri1 umutlubiri1

Kankam çok giremedim bugün kimseye de cevap veremedim okulun son haftası çok yoğun hafta e okul karne doldurma işleriyle uğraştım okuldan sonra tüm gün. Yemek bile yiyemedim akşam yedim sadece. Hastayım grip oldum yine felaket. Oğlum da aynı durumda. Adet sancısı bir yandan. Bir de özür dilerim hepinizden ishal olmuşum onun sancısı hepsi üst üste geldi. Bu gece karne süslemesi yapmayı düşünüyorum. Biraz uzaktan takip edebilirim sizleri. Şu haftayı bir atlatayım sağsalim.pano da hazırlıcam daha🤷🏻‍♀️ gönlüne göre olsun kankam hayırlısı olsun inşallah değerlendirebilecek misiniz?
Canim bende bugun cok giremedim islerim vardi okudum şimdi birazcık üzülmek yok yola devam bu ay testler sana uğur getirecek inanıyorum 🌸

Neyse tatil bizi bekliyo sonrasında😍😍😍

Gecmıs olsun kuzucum bende tam sana yazacaktım nerdesın dıye😊 iyileş biran önce🙏Kolay gelsın sana minişlerle

Bugun iş yerındekı arkadasım dedıkı herkes 5,6 denıyor ancak oluyor ama bırkac nokta var dedı.eee dedım😃 belının altına çalısma sırasında yastık koy dedi bıde hergun dene dedı ya 10 gun🤣bende dedım nooo olamaaz hergun olunca ilerlemıyor işler dedım herkes hergun yapıyo bak cocuk yapmak ıcın dedı😄🙄🙄🙄dogrumu bu bebişler?hergun yapmayı basarabılen varmı gercekten ya

Filtrelediğimde şöyle hafif bir gölge çıkıyor ama biz çok böyle görüp sonrasında regl olduk. O yüzden güvenilir bir sonuç yok bu testte canım. Pembe çizgiyi görmek lazım 😔
Ya senin canını yerim kuzum benim kız sen benim için niye uğraştın anam 🥰🥰🥰 Allah istediğin herşeyi sana bol bol versin iki gözüm dur ben de sana hayırlı bebek için Yasini şerif okuyayım🥰🥰

X