Gebeliğe Hazırlık 2023 Ocak Gebelik Planlayanlar 🦋🌹

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
@destinesiaa @pozitifbiri @savascii @Safransari @TASUU @bebekheyecani @beyons trueliving_ trueliving_ @melisaa93 @umutlubiri1

Kankam çok giremedim bugün kimseye de cevap veremedim okulun son haftası çok yoğun hafta e okul karne doldurma işleriyle uğraştım okuldan sonra tüm gün. Yemek bile yiyemedim akşam yedim sadece. Hastayım grip oldum yine felaket. Oğlum da aynı durumda. Adet sancısı bir yandan. Bir de özür dilerim hepinizden ishal olmuşum onun sancısı hepsi üst üste geldi. Bu gece karne süslemesi yapmayı düşünüyorum. Biraz uzaktan takip edebilirim sizleri. Şu haftayı bir atlatayım sağsalim.pano da hazırlıcam daha🤷🏻‍♀️ gönlüne göre olsun kankam hayırlısı olsun inşallah değerlendirebilecek misiniz?
Merak etmeyin beni dostlar buralardayım 🙋‍♀️
Kimbilirrrrrr be kuzum 😂

Çok ilginç. Hormon düzensizliği veya pko var mıydı sizde
Önceden vardı ilk bebeğimde önce sonra ben normale döndüm canım çok şükür bitkisel tedavi gördüm sonra çok kontrole gittim öyle bi sorunum kalmadı kanda test yaparken detaylı muayene yaptı kist filan rahimde yumurtalarda hiçbi sorun yok dedi

Bu laboquik mi testler ya benim c bile silik cikiyor bu günlerde koyulasmaya başlaması lazimdi yavaştan hic bisey anlamadim bu sefer bu testlerden
Aklıma şey geliyor, çok fazla kişi testlerle ilgili sıkıntı yaşıyor ya. Acaba üretimle ilgili mi bir sıkıntı var diyorum. Ama yoktur herhalde, hepsi aynı anda mı üretim hatasına girecek demi.

Önceden vardı ilk bebeğimde önce sonra ben normale döndüm canım çok şükür bitkisel tedavi gördüm sonra çok kontrole gittim öyle bi sorunum kalmadı kanda test yaparken detaylı muayene yaptı kist filan rahimde yumurtalarda hiçbi sorun yok dedi
Kuzum şimdiye kadar 7 haftalık hamile olurdun yani Allah korusun dış gebelik bile olsa HCG ölçümünde çıkardı. Hamilelik testleri pozitif olurdu. Sen yine bi hormon testi yaptır canım

Bugun iş yerındekı arkadasım dedıkı herkes 5,6 denıyor ancak oluyor ama bırkac nokta var dedı.eee dedım😃 belının altına çalısma sırasında yastık koy dedi bıde hergun dene dedı ya 10 gun🤣bende dedım nooo olamaaz hergun olunca ilerlemıyor işler dedım herkes hergun yapıyo bak cocuk yapmak ıcın dedı😄🙄🙄🙄dogrumu bu bebişler?hergun yapmayı basarabılen varmı gercekten ya
Öyle bişi yok ya. Her gün neymiş. Bir kere her gün olursa zoraki olur ve sperm kalitesi çok düşer. Ama yumurtlama döneminde arka arkaya 3-4 gün en fazlası olabilir bence.

Aklıma şey geliyor, çok fazla kişi testlerle ilgili sıkıntı yaşıyor ya. Acaba üretimle ilgili mi bir sıkıntı var diyorum. Ama yoktur herhalde, hepsi aynı anda mı üretim hatasına girecek demi.
Ya daha önce bu testten aldim hic boyle degilki bakalkm yumurtlama günümde nasil çıkacak ateşten de takvim dem de takip ediyorum bakalım o zaman atarim testi ama ufaktan yumurtlama belirtilerim başladı ben yumurtlama günlerimde cok belirti yaşarım

X