Gebeliğe Hazırlık 2023 Ocak Gebelik Planlayanlar 🦋🌹

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Regle 7 gün varken kan testi vererek, her dakika vücudumu dinleyerek oyalanıyorum 🤣
evet yoksa düşünerek bekleyerek inanın zaman geçmiyor ya benim içim de bilgisayar başında o nedenle dayanamayıp boş zamanımda foruma giriyorum ben de ya da hep internette bir şeyler araştırıyorum:) başkalarıyla fazla muhatap olduğum bir iş olsa bu kadar gelmez belki aklıma :)

Papatyamaviss Papatyamaviss kuzum gönlünü al birşyele yap bugünü degerlendir çatlama öncesi 1 veya 2 gün turma olasılıgı daha yüksek hazırda sperm oldugu için çatlayıp inerken yakalayıp dölleniyor. Yolu geçene kadar kuzum idare et.bak benimki kesin çatlamış bugün akımtım direk opaklaştı koyu beyaz krem gibi oldu seninkide yarına çatlar
Doktora gıttı geldı cok buyukte kavga ettık buguun daha adım atarmıyım bılmıyorım uzuldum

evet yoksa düşünerek bekleyerek inanın zaman geçmiyor ya benim içim de bilgisayar başında o nedenle dayanamayıp boş zamanımda foruma giriyorum ben de ya da hep internette bir şeyler araştırıyorum:) başkalarıyla fazla muhatap olduğum bir iş olsa bu kadar gelmez belki aklıma :)
Ben çalışmıyorum benim halim cok kötü o yüzden, netflix di falandı oyalanacağım artık. Yetti :KK43:

Evet çok haklısın, insanlar mücadelemizi bilmedikleri için dışardan oo ne çabuk gebe kaldı daha çok olmadı evlilikte diyebilir.. Ağzı olan konuşuyor işte, dişimi sıkmaya çalışacağım bulantı kusma gibi durumum olmadığı sürece 3 ay söylemeyeceğim ne zaman düşük riski kalkar ortadan vs o zaman birkaç kişiye derim ama sosyal medyada da paylaşım yapacağımı düşünmüyorum nazara gelmemek için...
Çok korkuyorum ben nazardan. Allah korusun, en iyisi kendi içinde en yakınlarınla yaşamak mutluluğu ☺️

X