Gebeliğe Hazırlık 2023 Ocak Gebelik Planlayanlar 🦋🌹

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Bizimki de espriliydi bayağı ne uğraçşçan yhaa gidin tüp bebek yapın ahahha yaptı :kızgın: Çok zengin gibi gördü bizi herhalde aşılama yı sordum ben, yaniii orda şans yüzde 5 se tüpte 15 olur dedi
Benim suratım aynen şu ifade oldu yemin ederim
[😒 ]
tüp bebek yeni bir umut ve genelde en son umudumuzdur doktorlar o umudu kaybeteyelim diye genelde en sonuna kadar normal yolla denememizi isterler. terbiyesiz bişey yapabiliyorsan yap bende biliyorum tüp bebeği o sürecin ne kadar zor olduğunu ve her zaman tutunduğumuz umut olduğunu.

tüp bebek yeni bir umut ve genelde en son umudumuzdur doktorlar o umudu kaybeteyelim diye genelde en sonuna kadar normal yolla denememizi isterler. terbiyesiz bişey yapabiliyorsan yap bende biliyorum tüp bebeği o sürecin ne kadar zor olduğunu ve her zaman tutunduğumuz umut olduğunu.
Aynen öyle o benim son jokerim şunuda yapsaydım bunuda demeyeceğim aklımda bişey kalmadığı gün gideceğim o da olmazsa çünkü tutunacağım bir dal kalmaz . Onlara o kadar basit gelen açıklamalar bizim hayatımızın döngüsünü kırıyor farkında ya da umurlarında değil demekki bazılarının. Bakalım inşallah oraya varmayız 🙏

Benım 40 yasında bı arkadasım acıbademde yaptırdı tup bebek tutmadı 6 ay sonra fln bı baktı hamıle😊😊kader bence ya.benım kuzenım 6 yıl cocugu olmadı sebepsız.tup bebek yaptı dogurdu.sonra bebegı 6 aylıkken bı baktı hamıle😊😊eger bır cocugumuz olacaksa beklıyor bızı zaten yukarda bıryerde zamanını beklıyor.buna kesınlıkle ınanıyorum ben.olmazsada Allahtan dıyecegız tabıkı ne kadar zor olsada herseye gonlumuzu açık ferah kabullenıcı tutmamız lazım.Ben Allahın sonsuz sevgısıne kudretıne sıgınıyorum herzaman ve hep hayırlısını dılıyorum🙏🌸hepımız ıcınde hayırlısı olsun ınsallah🙏🙏🙏💕💕

daha 9 10 gün var canım
koku yoksa sorun sok sen kendine dikkat et benimde catlamadan beş altı gün sonra başladı sarı akıntım hatta baya korktum devam etti sonra kokladım varmı koku diye koku yoktu sonra araştırdım acaba ne olabilir diye herkes şeffat akıntı hamilelik belirtisi diye yazmış aman dedim benimkisi de sarı olsun kendi kendime dalga geçtim. bende gerçekten belirti oydu:)))) canım ağır kaldırma uzanma eğilerek iş yapma dikkat et kendine işte bide havalar soğuk ayağını sıcak tut.

Kızlaaar yumurtluyorum di mi? Ateşim çok yüksek değil düzeni de yoktu. Takvime göre 16sı yumurtlama günüm ama çok heyecanlıyım ilk kez testle yakaladım . Şimdi her gün birleşme olsa ihtimal artar mı ?

Eklentiler

• image.jpg
    image.jpg
    78,3 KB · Görüntüleme: 53
  • E8BEE5B9-74E1-4CE6-A7ED-EF835464CC56.png
    E8BEE5B9-74E1-4CE6-A7ED-EF835464CC56.png
    146 KB · Görüntüleme: 61
Daha o levele atlamayınca hıc arastırmadım kuzucum😂 demekkı hıcbısey yıyemıcem😅 çemensiz pastırmayla yağda yumurta,yada sandviç fln çok yapıyorduk o zaman ara verelım bıraz bidakı aya😊kolayı zaten pek sevmem
İşlenmiş et ürünleri çıkacak hayatından.bir Kayserili olarak sucuk ve pastırmadan uzak kalmak benim için de çok zordu. O pastırmayı pişmiş domates biberin üstüne atıp pişirdiğimi, ekmek banarak yediğimi hayal ederdim hamileyken 😂 beyaz ekmek bile yasaktı bana

Kızlaaar yumurtluyorum di mi? Ateşim çok yüksek değil düzeni de yoktu. Takvime göre 16sı yumurtlama günüm ama çok heyecanlıyım ilk kez testle yakaladım . Şimdi her gün birleşme olsa ihtimal artar mı ?
Oo süper bebısm bır hafta boyunca sık sık birliktelık olursa bence o iş tamam😊😍

koku yoksa sorun sok sen kendine dikkat et benimde catlamadan beş altı gün sonra başladı sarı akıntım hatta baya korktum devam etti sonra kokladım varmı koku diye koku yoktu sonra araştırdım acaba ne olabilir diye herkes şeffat akıntı hamilelik belirtisi diye yazmış aman dedim benimkisi de sarı olsun kendi kendime dalga geçtim. bende gerçekten belirti oydu:)))) canım ağır kaldırma uzanma eğilerek iş yapma dikkat et kendine işte bide havalar soğuk ayağını sıcak tut.
ay keşke ölyle olsada havalara uçsam🙏 enfeksiyondur diye düşünüyordum ama kaşıntı yanma olmayınca boşverdim dikkat ediyoum elimden geldiğince ama gündüz iş akşam yine yeme içmedir illa iş yapıyoruz hepten boşveremiyoruzki

İşlenmiş et ürünleri çıkacak hayatından.bir Kayserili olarak sucuk ve pastırmadan uzak kalmak benim için de çok zordu. O pastırmayı pişmiş domates biberin üstüne atıp pişirdiğimi, ekmek banarak yediğimi hayal ederdim hamileyken 😂 beyaz ekmek bile yasaktı bana
Hmm napalım bebısm minik sıpam gelsınde yemeyız 9 ay😁😁😁o kadar canın cektıyse keske azıcık pısırıp yeseydın askım ya.mıllet neler yıyor bır bılsen 🌸🥰

Kayserili misin ☺️ ben de kayseriliyim

ay keşke ölyle olsada havalara uçsam🙏 enfeksiyondur diye düşünüyordum ama kaşıntı yanma olmayınca boşverdim dikkat ediyoum elimden geldiğince ama gündüz iş akşam yine yeme içmedir illa iş yapıyoruz hepten boşveremiyoruzki
haklısın canım hepimiz aynı durumdayız. bide bir güzel üşütmüşüm sabaha kadar uyumadım şimdide nasıl uykum geliyor .

Kocamı ikna ederken zorlanıyorum kızlar ya işte yoruluyor bi kaçıyor korkudan falan mı acaba görev mi bu diyo anlamıyorum bana kalsa bebek olana kadar maça devam ama işte iki günde bir zor ikna ediyorum
Hepsi aynı canım moralini bozma. Otur ciddi bir şekilde konuş. Bende zorlanıyorum ama ikimizinde çabalaması gerekiyor diye namlar detaylıca. Bazı günlerin özellikle önemli olduğundan bahset

X