Gebeliğe Hazırlık 2023 Ocak Gebelik Planlayanlar 🦋🌹

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kızlar bugün doktora gittim kimyasal gebeliktir ama düzenli azalıyor mu bakalım 2 kere daha kan ver dedi. Sonucum çıktı artık ben mantık yürütemiyorum bana yardım edin baştan özetleyeyim.
29 Aralık 120
31 Aralık 180
5 Ocak 80
Bu üçünü özel hastanede verdim. Sonra sağlık ocağında vermeye başladım
6 Ocak 179.5 ( bu değer çıkınca farklı yer diye düşündüm)
9 Ocak 513
kızlar bugünkü sonucum maalesef 635 çıktı dış gebelik mi acaba maman maman

Canım ultrasonda varikosel görününce sperm testi istedi ona göre tek ya da çift taraflı ameliyat yapalım dedj eşim de gerek yok biz yine de iki taraflı da yapalım dedi sperm testimizi görmedi yani bir hafta sonra kontrole gel dedi bugün bir hafta oldu geldik klomen verdi evet geliştirici olsun diye vermiş bunları da evet doktorumuzdan da çok memnun kaldık hem esprici de bir doktor olunca gönül rahatlığıyla gidiyoruz moral bozanlardan değil yani

Kızlar ben bişi merak ediyorum. Kendiniz ya da çevrenizde belki de forumda denk geldiğiniz oldu mu hiç. Ovulasyon testi negatif çıkan ancak hamile kalan?

Ben sanırım pozitifi göremicem bu ovulasyon testinde hiç. Bugün ilk kez moralim bozuldu.
Kaçıncı günündesin canım ve hangi marka testi kullanıyorsun

kızlar bugünkü sonucum maalesef 635 çıktı dış gebelik mi acaba maman maman
Canm ıyı bı dr a gıt.prostrona fln baksınlar dıs gebelık yasadıgım ıcın bılıyorum eger kese yoksa düzenli artıs yoksa progestron 5 ın altındaysa malesef dıl gebelık oluyor.o yuzden gıt guzelce muanenı ol.belkı sarece kımyasaldır ama dusememıstır bebek.dıs gebelık olsada korkma bır ıgneyle tedavısı var bıtanem

Canım ultrasonda varikosel görününce sperm testi istedi ona göre tek ya da çift taraflı ameliyat yapalım dedj eşim de gerek yok biz yine de iki taraflı da yapalım dedi sperm testimizi görmedi yani bir hafta sonra kontrole gel dedi bugün bir hafta oldu geldik klomen verdi evet geliştirici olsun diye vermiş bunları da evet doktorumuzdan da çok memnun kaldık hem esprici de bir doktor olunca gönül rahatlığıyla gidiyoruz moral bozanlardan değil yani
Bizimki de espriliydi bayağı ne uğraçşçan yhaa gidin tüp bebek yapın ahahha yaptı :kızgın: Çok zengin gibi gördü bizi herhalde aşılama yı sordum ben, yaniii orda şans yüzde 5 se tüpte 15 olur dedi
Benim suratım aynen şu ifade oldu yemin ederim
[😒 ]

Canm ıyı bı dr a gıt.prostrona fln baksınlar dıs gebelık yasadıgım ıcın bılıyorum eger kese yoksa düzenli artıs yoksa progestron 5 ın altındaysa malesef dıl gebelık oluyor.o yuzden gıt guzelce muanenı ol.belkı sarece kımyasaldır ama dusememıstır bebek.dıs gebelık olsada korkma bır ıgneyle tedavısı var bıtanem
Çok teşekkür ederim bir doktorun dönmesini bekleyeyim bakalım ne diyecek

kızlar bende de ara ara sarı yapışkan akıntı geliyor ama kaşıntı yanma yok buda enfeksiyon mantar olabilir mi 🤔
yani oladabilir benm en baş belirtim kaşıntı akıntım bazen koyulaşıyır artıyor bazen normal beslenme şeklimi değiştircem birde aşırı karbonhidrat tatlı üketimide arttıyormuş

Bizimki de espriliydi bayağı ne uğraçşçan yhaa gidin tüp bebek yapın ahahha yaptı :kızgın: Çok zengin gibi gördü bizi herhalde aşılama yı sordum ben, yaniii orda şans yüzde 5 se tüpte 15 olur dedi
Benim suratım aynen şu ifade oldu yemin ederim
[😒 ]
Böyle insanlar neden doktorluk yaparlar anlamıyorum hiç aldiklari parayı bile hak etmiyorlar bizim doktor espriri derken burnu havada ben doktorum havalarında değildi halktan bizden biriymiş gibi konuşuyordu bizimle çok hoşumuza gitti tavsiyeyle gitmiştik biz böyle doktorlar da iyi ki var

X