Gebeliğe Hazırlık 2023 Ocak Gebelik Planlayanlar 🦋🌹

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Ya ciddi olmazsın gerçekten mi valla çok benzerlik yaşıyoruz bunun sonunda hamile çıkarsam seni alnından öpücem

Kızlar ben en son 27 Kasım'da regl oldum.
Ve benim yumurtlamam regliden 10 gün önce oluyordu 2 aydir. Hatta böyle olursa bebek nasıl tutunucak diye çok düşündüm.

Aşağıda yükledim bakın. Aralık ayında ovulasyona başladım ayın 7sinde ve 11inde pike yaklaştı diye diye eşimle sürekli hadi degerlendirelim diye diye üst üste yapmış olduk ( kalpli günler ) sonra testler beni yanılttı tabi pik falan olmadı bir türlü ben burda sizlere ağladım vs

En son 22 Aralık'ta piki gördüm ve ertesi günde değerlendirip beklemeye geçtik. 31 Aralık sabah Pembe akıntı geldi ama nasıl bir kasık ağrım var anlatamam. Oh dedim yerleşiyor sanırım bu ay oldu. 1 saat sonra kanama oldu ve regl oldum diye ben bittim. Eşim falan çok üzüldü çünkü benim kanser geçmişim olduğu için uzun süre ilaçsız kalamam. Belli bir süre içinde hamile kalmam gerekiyor. Bu ay sondu. Olmasaydı direk tüp bebek basvuracaktim.

4 gün boyunca çok yoğun olmasa da kanamam oldu. Hatta of bak pıhtı geldi yerleşme değil. Bak biraz kırmızı demekki regl oldum dedim klasik 4 gün içinde bitti. Yani benim hiçbir zaman yoğun olmadı çünkü.

Sonra reglimden sonra nolur nolmaz ben yine ovulasyona basliyim dedim çünkü beyaz akıntım ve kasık ağrım vardı. Yumurtlama bu ay erken olacak tüp bebek falan boşver degerlendiriyim bari dedim test yaptım pik. Süper akşama maç var bey modunda ama öğlen yaptım yine pik gece de pik. Ertesi günde pik olunca acaba mı mi diye gebelik testi yaptım ve kıpkırmızı

Henüz kese yok sağlıklı mı değil mi bilmiyorum ama gebelik oluşmuş

Ama sanırım kese mese görmeden asla sevinmemeliyiz. Doktor bile evet gebelik var ama sağlıkli mi kimyasal mi doğru mu bilmiyoruz diye hep uyardı. Tabi ki gıcık oldum ilk başta ama haklı

Hadi şimdi beraber çıldıralim. Aşağı tüm belgeleri koyuyorum hahaha.

Eklentiler

• 1673372012811-01.jpeg
    65,4 KB · Görüntüleme: 89
  • PhotoGrid_Plus_1673200919358.jpg
    120,1 KB · Görüntüleme: 89
  • PhotoGrid_Plus_1673201126639.jpg
    102,9 KB · Görüntüleme: 91
Hiç ucuklamayan dudağım benim de geçen ay ucukladi
Benim olmadı, inşallah seninki hamilelik belirtisidir.

Hayırlı olsun umarım sağlık bir gebeliktir detaylarıyla yazdığın için teşekkürler güzel gelişmelerini bekliyoruz eşini ve seni tebrik ederim hayırlı olsun

Hayırlı olsun inşallah sağlıkla kucağına alırsın dualarını bekleriz

Maşallah hiç bos gecmemıssın askım hıcbırını helaaalll

Valla diyecek söz yok İnşallah sağlıkla ilerlemeye devam eder Allah en byük sıkıntılarını geçmişte bırakmış olsun canım inşallah en gğzel günlerinin başlangıcı olsun bugünler

Benim arkadaşım hamileymiş haberi yok dişine tedavi yaptırıyordu hatta iğne ile falan uyusturmuşlardı o zaman bir öğrendi ki hamile. Şimdi ikizleri ile uğraşıyor
Aynı ben bende diş tedavisiyle uğraşıyordum bir kaç gün sonra öğrendim hamile olduğumu ve hala devam ediyor diş doktorum sorun olmaz dedi perşembe sabah kadınn doğuma gideceğim öğleden sonra diş için gidecem doktora sorarım artık zararlımı diye

Benim de diş sıkıntım var habire erteliyorum gebelik istediğimden totem yapıp başlasam mı acaba
Kötü tarafı bir başlasam kök dişlerim hepsi çürük mübarek aylar sonra anca biter

Ama arkadaşıma sonra 3 aylık olduktan sonra devam et tedavine o zaman bir şey olmaz demişlerdi kuzum sen yine doktoruna danışırsın

Kızlar acilden kan verecek olsanız ne diyip verirsiniz ne söyliyim direkt söylesem belki almazlar ne bahane etsem

İyi akşamlar sat 25 aralık 17. Günümdeyim 1 haftadır ovulasyon testi yapıyorum bugün 2 de üstteki 6 da alttaki çıktı 4 saatte çatlatmı bilemedim ben, hiç üstteki gibi koyu olmadı hep silikti

Eklemeyi unutmuşum :)

Eklentiler

• 19CCC0E5-DC41-4BF3-A63E-E441CCDB2EC9.jpeg
    49,4 KB · Görüntüleme: 80
Ne diyosuuuuun.
Kanamam da yok bugün
O sanırım ayın 7sinde değerlendirmiştik 8inde gebeliği öğrendim 9unda doktor muayenesinde sonra olan geçici bir şeydi. Allah'ım inşallah sağlıkla gelir gelecekseeeee
Yaaaaaa bak nasılda sıkı sıkı tutunuyor sana Allahım sağlıklar kucağına almayı nasip etsin canım benim çok mutlu oldum

Ya ben bunu okumuştum bir yerde uçuk hamilelik belirtisi diye şimdi sen diyince aklıma geldi ve bende de uçuk çıktı tek belirtim uçuk şu andan itibaren

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…