Gebeliğe Hazırlık 2023 Ocak Gebelik Planlayanlar 🦋🌹

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
kızlar yapmıyolarmıs malesef artık , bakalım nasıp dısımde eger antıbıyotıkle gecerse yaptırmayabılırım bılmıyorum korkyuyorum
Benim arkadaşım hamileymiş haberi yok dişine tedavi yaptırıyordu hatta iğne ile falan uyusturmuşlardı o zaman bir öğrendi ki hamile. Şimdi ikizleri ile uğraşıyor 😂

Aman Allahımm ♥️♥️🥹🥹🙏🏻 duygularımı tarif edemiyorum gerçekten daha ne olsun binlerce şükür sağlıkla ilerlesin inşallah
♥️🙏🏻🙏🏻 Nasıl teşekkür ederim dualarınıza

Daha ne olsun canı 2 katından bile fazla masallah suan alttan kese gözükür ama istersen bekle normal ultrasonla görünür bir kaç güne masallah ya mucize bebek 💕
😍♥️♥️ İnşallah inşallah sayenizde kendimi çok iyi hissediyorum
Keseyide görüp sağlıklı olduğunu bir bileyim.
Yarın doktoru arayacağım sonuç için bakalım ne dicek. Sanırım bir 2 gün sonra yine test veririm

Sonra da kanıtlarla nasıl hamilelik anlaşılmaz konulu dersimizi izleyelim 😂😂😂😂😂

Biliyorum saçma ama bir şey dicem. Benim dudağım uçuklamaz. Yani en son çocukken uçuklamıştı. Hatırlamıyorum bile.Bugün uçuk çıktı. Ahahhahah geliyor klasik soru. Uçuk hamilelik belirtisi olabilir mi ahhdjdjjdjdjjd (napalım her şeyden umutlanıyoruz😁)
Ben ben hic uçugum cikmaz nefret ederim 2 tane çıkmıştı kiz bu nasıl bir benzerlik senle gidiyor 😅 ama mesela benim hiç kasik agrim ne bilim bel agrim o diğer aylar yaşadığım belirti sandığım şeyler yoktu böyle değişik şeyler olmustu 🧜

😍😍😍 Ne diyosuuuuun.
Kanamam da yok bugün 🥂
O sanırım ayın 7sinde değerlendirmiştik 8inde gebeliği öğrendim 9unda doktor muayenesinde sonra olan geçici bir şeydi. Allah'ım inşallah sağlıkla gelir gelecekseeeee
Amin sağlıkla gelsin inşallah🧿🙏 o nu sordun mu peki kaç haftalık diye belli mi o günlerde olup olmadığı
Şu garip ovülasyon testlerini atsana bidaha az umutlanalım yine 😂😂😂 hangi güne uyumlu çatlamana uygulama ne demiş ov testleri ne semiş çok karışık:KK70: çok güzel 🧿

Biliyorum saçma ama bir şey dicem. Benim dudağım uçuklamaz. Yani en son çocukken uçuklamıştı. Hatırlamıyorum bile.Bugün uçuk çıktı. Ahahhahah geliyor klasik soru. Uçuk hamilelik belirtisi olabilir mi ahhdjdjjdjdjjd (napalım her şeyden umutlanıyoruz😁)
Buna ben cevap vereyim mi 😂😂😂 forumun regli görüp hamile olan ilk kisisiyim galiba jajakka 😂😂

Şaka bir yana. Adet geçmeden test mest yapmayın hiç bisr belirtiyi kafanıza takmayın. Sonra beta yükseldi mi diye beklemekten helak oluyoruz

♥️🙏🏻🙏🏻 Nasıl teşekkür ederim dualarınıza

😍♥️♥️ İnşallah inşallah sayenizde kendimi çok iyi hissediyorum
Keseyide görüp sağlıklı olduğunu bir bileyim.
Yarın doktoru arayacağım sonuç için bakalım ne dicek. Sanırım bir 2 gün sonra yine test veririm

Sonra da kanıtlarla nasıl hamilelik anlaşılmaz konulu dersimizi izleyelim 😂😂😂😂😂
Senin kanamaların nasıldı cidden

Amin sağlıkla gelsin inşallah🧿🙏 o nu sordun mu peki kaç haftalık diye belli mi o günlerde olup olmadığı
Şu garip ovülasyon testlerini atsana bidaha az umutlanalım yine 😂😂😂 hangi güne uyumlu çatlamana uygulama ne demiş ov testleri ne semiş çok karışık:KK70: çok güzel 🧿
Yok 623 ile kese falan görmedi. Keseyi görmeden zaten ve uyumlu olup olmadığını öğrenmeden hayatta kimseye bişi demicem. Çok ilginçti. Bak birazdan yüklüyorum buraya tüm testleri 😂

Canım klomen letu femera tarzı yumurta geliştirici ilaçlar var hap olarak adetin 3 ya da 5. günü kullandırıyorlar toplamda 5 gün sonra seni kontrole çağırıyor gelimiş mi diye sonra durumuna göre çatlamaya yakın bir günde çatlatma iğnesi yazıyor kendin alıp acilde bi yerde vurduruyorsun bazıları kendi vuruyor hatta , o iğnenin üzerine doktor ilişki takvimi oluşturuyor 24 ya da 36 saat sonra ilşki diyor sonra gün aşırı falan ..sonra adet olmazsan test yal diyorlar 12 13. günlerden itibaren gebelik anlaşılmaya başlanıyor varsa eğer
Canımsın okul yetmiyor bizede öğretmenlik yapıyorsun çok teşekkür ederim canım

Buna ben cevap vereyim mi 😂😂😂 forumun regli görüp hamile olan ilk kisisiyim galiba jajakka 😂😂

Şaka bir yana. Adet geçmeden test mest yapmayın hiç bisr belirtiyi kafanıza takmayın. Sonra beta yükseldi mi diye beklemekten helak oluyoruz
Selam bebeğim hayırlı olsun bebişin hamileliğin😁 ya biliyorum maksat muhabbet olsun ben de ikinci bebeğimin olmasını istiyorum oğluma kardeş istiyorum çok geçtim ilk gebelikte her ay belirti arardım ama çok da belirtili hamile kalan biri olmadın. 15 ay her ay hamileyim sandım 16. Ay hiç beklemiyordum pozitifi gördüm . Şimdi yine uğraşıyoruz bu mecrada 7 aydır😂 belirti hiç aramam normalde asla. Çok Farklı bir şey olunca yazam dedim. Yoksa yine belirtim yok😁

X