Gebeliğe Hazırlık 2023 Ocak Gebelik Planlayanlar 🦋🌹

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Hayırlara çıksın ne güzel rüya

Bu ay için pek umudum kalmadı ya ateşim çok düzensiz hiç bir belirtim de yok ne bir kasık bel ağrısı ne göğüs ne akıntı
kırmızılar gelmeyinceye kadar umut hep vardır bak bugün bi arkadas adet oldugu halde hamile cıkmış rabbim oldurunca oluyor benimde yumurta akı akıntım oldu cuma günü ama ateş hala yükselmedi catlama ne zaman olur olmazmı bilemiyorum yinede umutlu olmak istiyorum hersey allahtan

Evet ya belki böyle bir mucize de biz yaşarız

Şu heyecan bile yetiyor bazen bana sanki her ay anca test koleksiyonu yapacakmışım gibi hissediyorum
sey gıbı bıde eskı sevgılımden ayrılmısım gıbı dongu sonuna kadar ovu gebelık hepsı bırııyor telefon onların fotolarıyla doluyor negatıf olunca testlerı al cope gorselden tek tek ısaretle sil

Kız sorma ya valla çok ilginç şaşırtmacalar yapıyo bu vücut bize. Senin erken gelmesinin altına başka bir sebep mi var acep anlamadım. Benim de ateş bi sabitlenmedi bu ay var bizde bişiler
hıcbı fıkrım yok canımı da sıktı cunku yumrtlamam falan cok net yanı ve atesım benım o aksam olctum 36.1 cıktı dedım hanı yok olmaz herhalde dıye gece onıkıyı gectı bı baktım pıt pıt bısıler gelmıs leke sanarken peceteyı bı attım kı gormez olaydum

Bazı aylar standardın dışına çıkıyoruz bence normaldir ya

Kızlar merhaba nasılsınız? Benim de bu ara yumurtlama günlerim app 4 gün kaldığını söylüyor. yumurtlama testlerim bitti. bir gebenin günlüğünden yeni test sipariş ettim yılbaşından önce onlar da geç kargoya verilecekmiş. Bu ay artık gelişine ateş takibi de yapmıyorum. Hamişlere hayırlı olsun şimdiden. Diğer arkadaşlar da uımarım Şubat topiğinde tekrar görüşmeyiz.

Bir gün dolu bir gün boş şekilde ilerlersen kaçırmazsın yumurtlamayı Hayırlısıyla nasip olur inşAllah bu ay

Benim de şuan karnım ağrıyo dersteyim tenefüs olsun koşa koşa gidicem tuvalete erken regl olmuş olabilirim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…