Gebeliğe Hazırlık 2023 Ocak Gebelik Planlayanlar 🦋🌹

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Aynen o doğru olan zaten t1 t2 olan doğru çıkartıyor kuzum
Ayyy yook ben bu ay test almıcam test yapmıcaamm🤣 sonuc 9 adet test alındı🤣🤣(ama bata son 2 ye kadar beklıcem ,ınsallah tabı)🤣neysekı bu sefer ucuza getırdım🤣 eger hamiş kaldıysam bu ay o tek atımlık kurşundan ,testlerı kım ısterse ona yollarım😊😊

Ayyy yook ben bu ay test almıcam test yapmıcaamm🤣 sonuc 9 adet test alındı🤣🤣(ama bata son 2 ye kadar beklıcem ,ınsallah tabı)🤣neysekı bu sefer ucuza getırdım🤣 eger hamiş kaldıysam bu ay o tek atımlık kurşundan ,testlerı kım ısterse ona yollarım😊😊
fnd_50 fnd_50 her çeşit serpıstırdım🤣

Eklentiler

• B84A468B-3B62-4AF3-8A87-2A4240EEF6C8.jpeg
    B84A468B-3B62-4AF3-8A87-2A4240EEF6C8.jpeg
    51,6 KB · Görüntüleme: 51
İnan bilmiyorum öyle saçma ki.
22aralik pik ve çatlama gördüm 31 Aralık yani tam 9 gün sonra kanama oldu. Aslında yerleşme mi ya diye çok sevinmiştim. Ama regl gibi olunca bilemedim. Yani şu şartlarda ben o 22sinde gebe kaldım gibi duruyor. Beta değerinin kaç olması gerektiğini ve sağlıklı mı olduğunu hiç bilmiyorum şuan
Canim 2 yunurtan gelişmiş bence, dollenmeyen biri atmış kendini. İkiz bile olabilirmiş dollense

Gecen ay doktor regli ol gel demisti hormon testi için simdi kimyasal geçirdim acaba yaptırsam mi yoksa zaten kalabiliyorum yaptırmasam mi bilemedim biz kasım ayından sonra yumurtlama günleri degerlendiriyoduk bazen korunuyoduk filan tam karar verememistik ama haziran dan beri tam anlamıyla istiyoruz seninle aynı yani 7 8 ay hemen hemen cok kararsiz kaldim 😪
Cnm Bn Çarsamba günü verdim hormon testi kimyasal kanamasıyla..
Yarın sonuclarını gostermeye gdıcem

Yine Bi zılgıt yıyebılırım doktordan 🤭

fnd_50 fnd_50 her çeşit serpıstırdım🤣
Bunu görünce aklıma bi replik geldi yeter ya buramiza kadar geldi yeter diyen amca varya yemin ederim esim artık test görmek istemiyor her yerde bir stok çıkiyor neyse bu ay almicam söz verdim beyime 😅 ama canım çekti görünce

Cnm Bn Çarsamba günü verdim hormon testi kimyasal kanamasıyla..
Yarın sonuclarını gostermeye gdıcem

Yine Bi zılgıt yıyebılırım doktordan 🤭
Ben doktora hormon testi istiyorum dedim kac gunde bi regli oluyosun dedi 28 gunde bir düzenli dedim ee daha niye hormon testi yapalım demekki sıkıntı yok dedi 😅 neyse zor bela verdi kağıdı sen kaçıncı günü gittin ben 5 günü gitsem olurmu kağıtta 2,4,5 günü yaziyor

Bunu görünce aklıma bi replik geldi yeter ya buramiza kadar geldi yeter diyen amca varya yemin ederim esim artık test görmek istemiyor her yerde bir stok çıkiyor neyse bu ay almicam söz verdim beyime 😅 ama canım çekti görünce
Hahah cok güldüm yaa🤣😍ben gızlıyorum ya🤣sabah kaçak yapıyorum testlerı sonra dolabın ıcınde saklıyorum🤣🤣🤣

Ben Prof. dr’a gittim fsh ve prolaktin değerlerin sıkıntılı dedi. Eşimden de sperm testi istedi hafta içi test vercek. Bu değerler düzelmezse vakit kaybetmeden tüp bebek dedi. Ama ilaç tedavisiyle düşürmeye çalışıyor şimdilik. Düşeceğine inanıyorum inşallah. Umudum o yönde🙏🏽🙏🏽
Canım benim yaş 25 fsh 9.78 lh 10 küsür prolaktin 41 civarıydı dostinex kullandım ımprly adında yumurta kalitesini arttıran bi takviye edici gıda kullandım 3 ay boyunca. Dostinexi kullanırken prolaktinim düşüyordu çok etkili bir ilaç. doğal yoldan gebede kaldım ama kaybettim malesef fsh yüksekliğinden korktuğum için amh baktık o iyi geldi yoksa doktor banada tüp bebek demişti hiç korkma ultrasonunda yumurtalıklar iyiyse doğal yoldan gebe kalırsın. Benim ultrason iyiydi ama hormonlar kötü geliyordu malesef

Ben Prof. dr’a gittim fsh ve prolaktin değerlerin sıkıntılı dedi. Eşimden de sperm testi istedi hafta içi test vercek. Bu değerler düzelmezse vakit kaybetmeden tüp bebek dedi. Ama ilaç tedavisiyle düşürmeye çalışıyor şimdilik. Düşeceğine inanıyorum inşallah. Umudum o yönde🙏🏽🙏🏽
Hayıt macunu kullan canım düşer

Canım benim yaş 25 fsh 9.78 lh 10 küsür prolaktin 41 civarıydı dostinex kullandım ımprly adında yumurta kalitesini arttıran bi takviye edici gıda kullandım 3 ay boyunca. Dostinexi kullanırken prolaktinim düşüyordu çok etkili bir ilaç. doğal yoldan gebede kaldım ama kaybettim malesef fsh yüksekliğinden korktuğum için amh baktık o iyi geldi yoksa doktor banada tüp bebek demişti hiç korkma ultrasonunda yumurtalıklar iyiyse doğal yoldan gebe kalırsın. Benim ultrason iyiydi ama hormonlar kötü geliyordu malesef
Benim de ultrasonda yumurtalıklar iyi çıktı. Fsh 14 çıkınca doktor amh testi istedi amh 1.410 çıktı. Yaşına göre biraz düşük bir değer dedi yaşım 28. Ama başka bi doktor da normal bi değer dedi. Kafam karıştı benimdee. 1.410 amh için düşük mü normal mi anlayamadım

Bende hamile kalırsam elimdeki 16 ovulasyon ve 5 gebelik testini veririm yeterki sağlıklı bir evladım olsun

X