Gebeliğe Hazırlık 2023 Ocak Gebelik Planlayanlar 🦋🌹

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Hadı ınsallah guzel haberler ver kuzucum benımde kasıgımın tam ortası cok kotu agrıyor ya sabahtan berı anlayamadım.sankı boyle adet gıbı .yarında boyle kotu agrırsa pazartesı bı dr a gıderım (
Yaa çok geçmiş olsun geçmezse git tabi tedbirli olmak gerekir. Ağrı kesici kullanmıyorsun dimi? İnşAllah bebiş kendine yer ayarlıyordur

Kızlar benim de göğsüm ciddi derecede ağrımaya başladı yanlardan koltuk altindangelip yanlardan agriyor sqnci yapiyor siddeti artti biranda iç çamaşırı çıkardım yani o derece acabaa tuttu mu bu sefer diyorum ama hiç inanmıyorum kendi kendime bu ayı o kadar yok saymisimki bide vajinam sızlıyor arada zorluyor gibi geçen ay vajinam zonkladuginda adet olmuştum

Hadi inşAllah tutmuştur Kaç gün kaldı bata

Kan gün oldu canım yumurtlama geceli ?

Yaaa Yarım saattir mesajları okuyorum nerdesin die test yapacaktın yaptın mı inşallah bebiştendir göğüslerin sızlaması koltuk altından sızlaması bide gebelik belirtisi vajinada sızlama ve batmada oluyor gebelikte

Evet yaoacaktim kuzum ben şansıma iş çıkışı yolumun üzerindeki eczane kapalıydı başka da yakın eczane yoktu test alamadım eşim nibetci eczane arıyor bakalım eczane bulabilecek mi ? Bulsa bile bakalım artimed hariç test bulabilecek mi heyecanla bekliyorum çişimi tuttular çatlicam simdi

Kız yap bir pet bardağa 24 saate kadar kullanılabilirmiş

Canım jel bence süper onu kullan ama dışında acı yoksa anestolü kullanma varsa kullan dışına ama ilşkiye girmeden önce ya da o gün hiç kullanma. baktım şimdi netten sen de baktıysan eğer dışına sürün diyor içine kesinlikle sürmeyin diyor
ilişkiden önce sürersen ilşki esnasında içeriye kaçabilir eğer dışında yoksa bence hiç kullanma bi kaç güne geçer inşallah

Kız doktor bana içine sür dedi ya hatta bende içine sürdüm bu bi işe yaramıyor dedim ayyy iyiki söyledin ya bu doktor bana niye içine sür dedi anlamadımki zaten çok saçma gelmişti içine sürme fikri artık kullanmam o aldırdığı jeli kullanırım sadece. Ağrıyan yer içerde sol tarafta bugün iyice emin oldum

Sordum kuzum takipte olalım rengi koyulaşırsa bilgi ver dedi ve progestan fitil başladı
Bendede olmuştu rahmimde sıvı varmış onu atmışım önemli değil dedi doktorum geçen yıl. Belkide öyle bir şeydir. Tekrarı olmaz İnşAllah. Bir arkadaşım doğurana kadar ara ara kanama yaşadı bir sorun olmadı tosun gibi oğlu oldu maşaAllah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…