Gebeliğe Hazırlık 2023 Ocak Gebelik Planlayanlar 🦋🌹

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kızlar bişey sorcam bende adete 4 5 gün kala göğüs ucu rengınız koyulasıyo mu akıntım var göğsüm şiş ama agrımıyo rengi değişti tuhaf bişey oldu bana

Olmuş olabilir.çok az test yapmışın. Sadece testlere bakarsak test yaptığın günlerde pik yok

Yok canım.
Yüzde 5 bile değil hamilelikte lekelenme yaşayan.
Ama forumda her adet öncesi lekelenmeyi bir umutla yerleşme kanaması mi diye yorumladığı kız için herkes yasiyor gibi fazla sanılıyor.
Yaa bende çoğusunda oluyor sanıyordum o yüzden sordum kuzum

Çok şaşırdım şu anda. Aslında o gün en koyu pik gördüğüm gün. O şekilde de çatlama olabiliyor mu?
Olur canım hemen sonrası siliklesebilir de ertesi gün de ateş düşük seyir etmiş yani o gün de yumurta canlı ateş yüksek değil muhtemelen pik gördüğün günün akşamına catlamistir

Olur canım hemen sonrası siliklesebilir de ertesi gün de ateş düşük seyir etmiş yani o gün de yumurta canlı ateş yüksek değil muhtemelen pik gördüğün günün akşamına catlamistir
Tam olarak şu şekilde testlerim. Ayın 3ünde muhtemelen akşama doğru çatladı o zaman dediğin gibi Teşekkür ederim yorumun için

Eklentiler

• F097FD51-8DE1-4DFC-AC18-6ECB607EEF2F.jpeg
    224,1 KB · Görüntüleme: 49
Tamam kuzum zaten doktor bi vajinal jel vermişti 230 tl gömüp aldım. Jeli içeriye sıktım bildiğin yanma geçti inanamıyorum iyileştirme özelliği varmış doktor aslında ilişkiden önce sık bide çok ağrın olursa sık demişti ama ben bu 3-4 gün ilişki olmasada kullanmaya karar verdim daha çabuk iyileşir en azından. Bide anestol merhem vermiş bunu sürsem mi bilemedim bildiğin uyuşturucu krem

Tam olarak şu şekilde testlerim. Ayın 3ünde muhtemelen akşama doğru çatladı o zaman dediğin gibi Teşekkür ederim yorumun için
Hadı ınsallah guzel haberler ver kuzucum benımde kasıgımın tam ortası cok kotu agrıyor ya sabahtan berı anlayamadım.sankı boyle adet gıbı .yarında boyle kotu agrırsa pazartesı bı dr a gıderım (

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…