Gebeliğe Hazırlık 2023 Ocak Gebelik Planlayanlar 🦋🌹

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kizlaaar dün hafif lekelendim mi akıntı mı kanama mi karar veremedim. Bugün sabah test yaptım predictor negatif çıktı adete 4 gün var aman kesin negatif dedim. Lekelenme de yoktu. 4 saat sonra yine bı lavaboya gittim baktım lekelenme net. Geçen ay da kimyasal gebelik geçirdim onda testle adetten 2 gün önce öğrenmiştim 18 le. Aynı şekilde bir gün öncesinde lekelenme olmuştu. Umutlarım yeniden yeşerdi gibi ama çok da umutlanmak istemiyorum. Hiçbir belirtim de yok heycanla yarını bekliyorum kanamaya cevirmezse pzt test yapicam

Iyi hadi çok önemli birsey yokmuş gelmiş geçmiş olsun yunurtlamayida hiç kafana takma nasip kısmet hersey bende çoğu şeyi burdan ogrendm arksdslarn tecrubelerinden

inşAllah güzel haberlerle dönersin :)

Kuzular kafam cok karıstı ya sıze bısey sorcam.sımdı ben bu prowomen promen dıye bı takviye kullandım ya bu ay,ayın 2 sınde ovulasyon testı pikti yumırtlama oldu akıntı ve agrıda vardı.ama atesım bugun yukseldı daha ve yıne yumurtlama agrısı akıntı var kasıklarımda.atese bakalırsa sımdı yumurtladm.ama ovulasyon testı yaptım yok negatıf.ıkı kere fln yumurtlamaktan korkuyorum ıkız vs gecen sene bu vıtamını kullanınca hemen hamıle kalmıstım ve ıkız olmustu bırı tupte kalmıstı dıs gebelık olmustu.degerlendırmesemmıkı bu gunu?nedır yorumlarınız sekerlerBoyle vıtamınler cıft yumurtlamayamı sebep oluyor hıc varmı duydugunuz?

Evet canım yumurtlama ya etkisi var benimde teyzem kullanıyor yumurtalıkları normalden daha cok gelıstırıyo saglıklı oluyo dıyo hatta bu ay olmasa bende baslıcam ama ikiz gebelik tek yumurtayken de oluyo genetik

illa vitaminlerden olacak değil canım.bende hamile kaldığım ay doktorum ikiz ihtimali yüksek iki yumurta çok büyümüş dedi ama tek oldu. sende bir yumurta da olsa ikiz olacaksa olur :) bence değerlendir belki bu ilişkide tutacaktır

Carsamba gunu siliklesti. Bana da 5 ocak gibi gelmisti, konfirmasyon icin tesekkurler beybi. Ondan itibaren saymaya basliyim.

hasta olduğun için ateş çok yanıltıcı olabilir. grafiğe göre bence 5 ocakta çatlama olmuş lh testi ne zaman silikleşti? :)

Eklentiler

• 86F05C02-0D29-4CCA-8CEC-727BC06B7099.jpeg
    136,2 KB · Görüntüleme: 36
Evet canım yumurtlama ya etkisi var benimde teyzem kullanıyor yumurtalıkları normalden daha cok gelıstırıyo saglıklı oluyo dıyo hatta bu ay olmasa bende baslıcam ama ikiz gebelik tek yumurtayken de oluyo genetik
Ya işte sütten agzı yanan yogurdu üflüyor benım mevzubıde myom amelıyatlı olunca ıkız fıkrı benı acıkcası baya korkutuyor o yuzden korktum bı an.kısmetten öte yol yok tabiki.dırek ıkıze neden olmuyordur heralde ya melisaa93

Canım tahrişle zor olur tabi haliyle ama ov testlerinde en pik gibi gördüğünde gerekirse kremle falan ağzına çok zorlamadan uzatmadan denersin çok acı verirse nasip zaten dersin ama motivasyonunu yüksek tut ben hangi hastalık olursa olsun iyi düşünmenin iyileştirmeyi hızlandırdığına inanıyorum kendi kendime söylenirim mesela 3 gün içinde geçecek derim inanırım inandırırım sonra oluyor da Allah devasız dert vermesin Hiç bozma moralini

İnşallah ikimiz de hamileyizdir canım benim
İnşallah ben adetim az geçince yaptım ama 5 gün kalaya kadar sonuç veriyor çizgi çakarsa hemen kan ver canım inşallah yeni yıla bebiş haberleri ile gireriz dün cuma ya cami ve türbeye gittim herkese dua ettim inan bana Allah duyar bizi

Ben kullandım canım kutular duruyor hala ama gebe kalamadım malesef

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…