Gebeliğe Hazırlık 2023 Ocak Gebelik Planlayanlar 🦋🌹

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Cok az bi çizgi var gibi ama bilemedim
bu test geçen aydan. innovita ve artımedde gölge çizgi görmüştüm ama ikisi de yalancı çizgi çıkardığı için emin olamadım. bu testte roll marka.şimdi galeriden fotoları silerken farkettim.Kimyasal geçirmiş olabilirim diye düşünüyorum ama testlerde yanıltıyo olabilir. yani üçü de mi yanlış sonuç verdi anlamıyorum

Bir çizgi görüyorum ben ne kadar sürede çıktı?
muhtelemen ilk 15 dkdır.geçen aydan bu test. regl oldum bu testten bir süre sonra. kimyasal geçirip geçirmediğimden emin olamıyorum. ben bir kez gebelik yaşadım o da çatlatma iğnesi ile.doğal yolla hiç hamile kalmadım bu yüzden merakım

Kızlar bugün için cevap veren herkese çok çok teşekkür ederim. Şansıma migren atağıda geçirdiğim için foruma girip cevap veren herkesi tek tek etiketliyemiyorum. Ama gerçekten bi aile olmuşuz burda resmen doktora gidene kadar bir sürü fikir edindim sorunun ne olduğuna dair hepinizden Allah razı olsun 😍😍🥰 çok çok az miktarda enfeksiyon varmış doktor ona ilaç vermeye bile gerek duymadı tahriş olmuş o bölgem anestol krem ve iyileştirme özelliği olan özel bir jel verdi bunlarla doku yenilenir dedi. Bu hafta bide şansıma ovülasyon haftam olacak ilişki nasıl olacak hiç bilmiyorum 🤷 inşallah yumurtlamayı kaçırmam

Kızlar bugün için cevap veren herkese çok çok teşekkür ederim. Şansıma migren atağıda geçirdiğim için foruma girip cevap veren herkesi tek tek etiketliyemiyorum. Ama gerçekten bi aile olmuşuz burda resmen doktora gidene kadar bir sürü fikir edindim sorunun ne olduğuna dair hepinizden Allah razı olsun 😍😍🥰 çok çok az miktarda enfeksiyon varmış doktor ona ilaç vermeye bile gerek duymadı tahriş olmuş o bölgem anestol krem ve iyileştirme özelliği olan özel bir jel verdi bunlarla doku yenilenir dedi. Bu hafta bide şansıma ovülasyon haftam olacak ilişki nasıl olacak hiç bilmiyorum 🤷 inşallah yumurtlamayı kaçırmam
eğer bu ay olacaksa tek ilişki ile bile tutar canım sen içini ferah tut :) çok geçmiş olsun tekrardan önce senin sağlığın :)

Canim kizlar benim ates grafigime de bakar misiniz? 30 aralik ve 1 ocakta cok yuksek ates gordum ama o hafta kendimi cok iyi de hissetmiyordum, azicik hasta gibiydim. Fertility Friend
Sat 18 aralik ama oncesinde de lekelenmistim. Onu sat a saymadim, ama bugun yazilanlardan gordum ki saymak lazimmis. LH pikini 2 ocakta gordum. Ates grafigine gore yukselise daha yeni bu sabah gectim. Yarin takip etmeye devam edicem tabii. Buna ek olarak sag ust bacagimin kalcamla baglandigi yerde aairi agri hissettim bugun, ustune basmakta bile zorlandim. Sanki boyle popomdan arka ust bacaklarima kadar karincalaniyor gibi oluyorum. Cok enteresan seyler oluyor, anlamadim gitti. Boyle seyler yasayan var mi bu surecte?
Var mi bu konuda bana bi el aticak kizlar? Bu sabah da 37 cikti ates.

eğer bu ay olacaksa tek ilişki ile bile tutar canım sen içini ferah tut :) çok geçmiş olsun tekrardan önce senin sağlığın :)
Haklısın canım ya gelecek olan bebe tek ilişkidede gelir ama bizim bebekler çok nazlı gelmiyolar😂 kabus gibi bi gün geçiriyorum inşallah geçerde normale dönerim

muhtelemen ilk 15 dkdır.geçen aydan bu test. regl oldum bu testten bir süre sonra. kimyasal geçirip geçirmediğimden emin olamıyorum. ben bir kez gebelik yaşadım o da çatlatma iğnesi ile.doğal yolla hiç hamile kalmadım bu yüzden merakım
Efekt var mı peki hani kuruma cizgisi gri oluyor, pembe olursa gebelik deniyor ya gri gibi geldi ama emin de olamıyorum

Canım sen bence hamilesin kenarları mavi olan testler kuzenim iki oglundada bu testle ögrendi sağlıkla ilerlesin 💞💞🤲
Evet bencede hamile kenarları mavi olan artimed bende de dogru sonuç verdi hatta diger günü aynı test ile yaptım daha belirginleşti

Eklentiler

• D791279E-F65D-4D6C-B861-2C035D1D7415.png
    D791279E-F65D-4D6C-B861-2C035D1D7415.png
    138,4 KB · Görüntüleme: 35
kızlsr mevsimsel mi bilemedm ama çok halsizim ya ben böyle olan var mı eşim grip hibi ama ondan öncede böyleydim

130 lira verip predictor aldım yapmaya kıyamıyorum. Adet geçince mi yapsam yoksa 2 gün sonra mı yapsam bilemedim :KK70: :KK70: :KK70: Ticarete atılıp gebelik testi satışı yapasım var baksanıza iyi para var vallahi bu işte alan kişi bir tane de almıyor üstelik🤣🤣🤣
Aynısını bende düşündüm zaten satış temsilcisi ydim taşındığım yerde yapamıyorum bu koca da izin vermiyor zaten artık ama haklısın şekerim

bu test geçen aydan. innovita ve artımedde gölge çizgi görmüştüm ama ikisi de yalancı çizgi çıkardığı için emin olamadım. bu testte roll marka.şimdi galeriden fotoları silerken farkettim.Kimyasal geçirmiş olabilirim diye düşünüyorum ama testlerde yanıltıyo olabilir. yani üçü de mi yanlış sonuç verdi anlamıyorum
Valla insan neye inanacagini şaşırıyor bu yanlış testlerden

X