Gebeliğe Hazırlık 2023 Ocak Gebelik Planlayanlar 🦋🌹

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kızlar sabah 6 da test yqptım ama beklemeden uyudum geri,şimdi baktım çok silik ikinci çizgi var gibi siz de bakar mısınız bi.adetime de daha 7-8 gün var ama çok garip oldum şimdi
Cnm adetine daha çok var
Erkenden yapılan testlerde hep acabalar oluyor
Erken kan vermeler ve stres başlıyor
Ben yaşadım
Bi daha asla erken test yapmam ve kan vermem

Bence hep aynı saatte ölçüyorsan ve en yakını 7 yani 36.4 ama 8den 40 dk geçince 36.6 olmuş istersen tam ortasını gir 36.5 olsun bugünlük büyük bir fark yok çünkü ikisinde de sonuçta.

Ben bu ay ateş ölçmeyi beceremiyorum galiba. Sabah yine aynı saatte doğru şekilde ölçtüm 36.0 çıktı, programa kaydettiğimde yumurtlamanın 3.günü olmasına rağmen değer düşük olduğu için luteal faza geçemedim, çizgiyi çekmedi. Sırf çizgiyi çeksin diye 36.1 olarak girdim. (Belki üstüm açılmıştır üşümüşümdür diye. ) Az öncede epeyce uzayan akıntı oldu. Yine mi yumurtlama oluyor acaba? anlamıyorum. Napim 36 olarak değiştirip bekleyim mi? Papatyamaviss pozitifbiri fnd_50

Eklentiler

• 2BBB6633-EFDD-4370-AA32-8AAA6D3DB826.jpeg
    395,3 KB · Görüntüleme: 53
Yaşıma göre doktor iyi dedi..sınırda yani.bu ay yeniden bakıcam ne kadar..düşmez İn şa Allah aşılama tutsun
Bence yaşı geç gayet iyi amh ve senede bir kereden fazla bakmak gereksiz bende de problem çıktığında çok araştırdım çünkü diğer fsh gibi hormonlar falan hep birlikte değerlendiriliyor sen de biliyorsundur zaten
Yani bütün değerler mükemmel olup sadece prolaktin yüksekliği bile engel olabiliyor gebeliğe
Diğer hormonları muhtemelen tekrar isterler çünkü her ay değişken fsh lh gibi hormonlar
Eşinde de sıkıntı yoksa tutma ihtimali yüksek canım inşallah Allah gönlüne göre gönlümüze göre versin bir an önce

Amin canım..evet aşılama yapıcak diye değerlere yeniden bakılacak..eşimde sorun yok çok şükür..Allahım bu ay gebe kalak

Bu sekılde bekle bakalım yarın kı atesın ne çıkacak kalsın bence

Bu sekılde bekle bakalım yarın kı atesın ne çıkacak kalsın bence
Ben programa müdehale etmesem bu şekilde olacak. Sanki peşpeşe yumurtluyor gibi.üstelik yumurtlama gününü de öncesine çekiyor. Ovülasyon testi yapmasam o gün zannederim. Yarını merak ediyorum

@Deepblues sen de bakabilir misin? 13.gün yumurtlama gösteren tablo,programa müdahale etmediğim hali. diğeri ovülasyon testine göre uyumlandırdığım hali. Bugün ateşim 36.0 çıkmasına rağmen çizgi çeksin diye 36.1 girdim.ovü testi çatlama görünce bırakmıştım

Eklentiler

• E8CE1301-707A-4C35-B661-33D9CAA53EE5.png
    197,4 KB · Görüntüleme: 43
  • 20370474-65B1-4629-9EB9-D6812A2E562C.jpeg
    395,3 KB · Görüntüleme: 40
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…