Gebeliğe Hazırlık 2023 Ocak Gebelik Planlayanlar 🦋🌹

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Çıktım doktordan 5 dakika bile sürmedi konuşması..bende bu kadar evrakla gitmişimbana diyor adetliyken gel..hiç eski hormonlara bile bakmadı..ama fiyatın MaşAllahı var 6700..içime sinmedi doktor

Ben bata bir gün kala yaptım canım erkenden yapmak istemedim zaten yaptığımda baya belirgindi çizgi kan değerimde baya güzel çıktı en güzeli beklemek erken yapınca insan bata kadar psikolojik olarak çöküyor ve adetini de etkiliyor

Alla alla demekki canım senin çatlama hep yumurtalar küçükken oluyorduysa o yüzden olmamıştır gebelik
Hadi şifa olur inşallah klomen
Demekki öyle oluyor canım buda demek oluyorki yumurtalar gelişmiyor düşük olan gebeligimde ondan oldu belki

Çatlama ve yumurtlama ateş takibinde çıkıyor yani kesin demi cnm zahmet olmazsa ateş olcerinin fotosunu atabilir
Canım anlamadığım halde bariz belli bide yaptıkça burda bu konuda çok iyi arkadaşlar paylaşırsın

Eklentiler

• 54C72C7D-F8D0-453B-84D9-69A65B64DC02.png
    219,5 KB · Görüntüleme: 35
Canım Göğsüm kocaman olmuştu sürekli kasık ağrısı hatta bir kaç gün önce lekelenme yaşadım üstüne görme sandım
Bende oluyor iki gündür kasık agrısı gögüslerim sızlıyor bende yumurtlama oldugunu düşündüm öyke olunca uzayan akıntımda geldi ama yumurtlar daha büyümemişler iki gün oldu ilaç biteli günde 1 5 gün kullandım canım

Çıktım doktordan 5 dakika bile sürmedi konuşması..bende bu kadar evrakla gitmişimbana diyor adetliyken gel..hiç eski hormonlara bile bakmadı..ama fiyatın MaşAllahı var 6700..içime sinmedi doktor
Kuzum bence adet olunca başka doktora git suan seni bi şekilde bilgilendirmesi ilgilenmesi gerekir

Acaba aşı oldunuz mu bi doktor kimyasal cok coğaldı dedi bunun etkisi var mı acaba yada herseyi buna mı yoruyolar

Kuzum zaten adet bıtınce basladın 5 gun ıctn zaten yumurtlaman haftaya olacak kı genelde 12-14-16 gunde yumurtlama oluyor .bır sorun yok yanı normal boyle olması

Bıde bendede akıntı basladıktan 3,4 gun sonra oluyor lh piki.bence cok normal

Kuzum bence adet olunca başka doktora git suan seni bi şekilde bilgilendirmesi ilgilenmesi gerekir
Tabi ya çok sinirlendim..belki ben okumamışım belki ben bilmiyorum nasıl oluyor aşılama..bir doktor soru vermezmi..sözde bunun kapısın önünde hep hasta var

Çok silik ya da az silik gebelik demek zaten canım en az 12. günü görmen lazım 14. günde de buna benzer siliklik kalırsa eğer zaten gebelik olur

Sadece işlem için mi dedi bu fiyatı
Çipli falan değil de mi normal aşılama sadece

Tabi ya çok sinirlendim..belki ben okumamışım belki ben bilmiyorum nasıl oluyor aşılama..bir doktor soru vermezmi..sözde bunun kapısın önünde hep hasta var
Yani dediğin gibi belki hiç bilgin olmadan araştırmadan gittin bi yol göstermeliydi süreci anlatmalıydı. İçine sinmediyse başka doktor bak bence canım.aşılamada o kadar pahalı mıymış ya

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…