Gebeliğe Hazırlık 2023 Ocak Gebelik Planlayanlar 🦋🌹

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
bende o olayı anlamadım iki ay boşuna bekledim yada zamanı değilmiş ve klomende o kadar çok yalancı belirti oluyorki dikkatli ol canım
Yumurtlama değerlemdirşkenki gibi ağrılar m7 canım kasık ağısı batma göğüs hassasiyeti vs bunları yumurtlama değerledmrdiğimiz içn her ay yaşıyorum.Çatlama iğnesinden kaç gün sonra test yapmak lazım peki canım

En az 2 kart artması lazım seninki iyi görünüyor çok şükür canım benim sağlıkla ilerler inşallah

Merhaba kızlar ctsi 180 çıkan değerim bugün 80 çıktı çok üzgünüm
Ya bu ara kimyasal gebelik fazlalaştı mı bana mı öyle geliyor çok üzücü bir durum ama canım şu yönden bak hamile kalabiliyorsun inşallah çok yakın zamanda saglıkla hayırla gelir bebeğin

Bariz görüyorum canım hayırlı olsun sağlıkla kucağına alırsın İnşAllah
Bariz görüyorum canım hayırlı olsun sağlıkla kucağına alırsın İnşAllah
Ah inşallah vardır cok teşekkür ederim hepimiz için güzel haberler alalım inşallah akşam kan vericem bakalım sigara kullanıyorum cünkü ona göre hemen bırakayım diye sabırsızım

bence ovulasyon testi ile uğraşma bende yapıyordum daha çok strese giriyordum. en güzeli ateş valla temiz iş strese girmiyorsun
Ama ateşte de bazen yanılabiliyor insan. Benim bu ay yumurtlamam gecikti. Ateşe baksam 13. Gün yumurtladım derim ama 19.gün oldu yumurtlama

Selam kızlar çıktım doktordan karından kese görünmedi vajinal yapınca göründü daha küçük 4+3 olduğu için normal dedi. Jet hızıyla oxapar iğne başlattı 1 kimyasal 1 de düşüğüm var diye hayırlısı olsun artık herşey Allah'tan umarım sağlıklı ilerler bu sürecim sizler de duanızı esirgemeyin sizden de güzel haberler bekliyorum

melegim can kuzum nasıl oldun kendını daha ıyı hıssedıyormusun artık ?bıraz canın sıkkın dıye sormadım.
İdare eder canım çok sagol bugün doktora gittim klomen daha yeni etkisini göstermeye başlamış dedi haftaya salı tekrar çagırdı git gel yapıyorum anca canım işte

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…