Gebeliğe Hazırlık 2023 Ocak Gebelik Planlayanlar 🦋🌹

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
bende o olayı anlamadım iki ay boşuna bekledim yada zamanı değilmiş ve klomende o kadar çok yalancı belirti oluyorki dikkatli ol canım
Ne gibi belirti canım bende kullandım klomen yeni bitti doktora gittim büyümemiş yeterince yumurtalar henüz salıya tekrar çagırdı

Ya bu ara kimyasal gebelik fazlalaştı mı bana mı öyle geliyor çok üzücü bir durum ama canım şu yönden bak hamile kalabiliyorsun inşallah çok yakın zamanda saglıkla hayırla gelir bebeğin 🤲🏻
Benim de dikkatimi çekti. Geçen gün MFK’nın videosuna denk geldim. Regliniz iki hafta geçmeden test yapmayın diyor. 2 gün dayanamazken 2 hafta neee! dedim.Kimyasalda çok normal bir şeymiş aslında.

Selam kızlar çıktım doktordan karından kese görünmedi vajinal yapınca göründü daha küçük 4+3 olduğu için normal dedi. Jet hızıyla oxapar iğne başlattı 1 kimyasal 1 de düşüğüm var diye hayırlısı olsun artık herşey Allah'tan umarım sağlıklı ilerler bu sürecim sizler de duanızı esirgemeyin sizden de güzel haberler bekliyorum 😇💐🙏
Ooo maşaAllah size 🥰 bir tanemiymiş annesi ☺️ Ben ikiz haberi gelecek diyordum 😂

İdare eder canım çok sagol bugün doktora gittim klomen daha yeni etkisini göstermeye başlamış dedi haftaya salı tekrar çagırdı git gel yapıyorum anca canım işte
Haftaya aman iyi hisset bak kendını tamamen de o kadar hap içtin bosa gıtmesın canım haftaya dınamık olman lazım🥰oluruna bırakırsın gelırsee hosgelır minik melek gelmezsede spontane bırakırsın.sen bıraz esınede kırıldın bence bıseyıne ama takma,erkekler gercekten cogu zaman cok düzler malesef.kafanı takma duzelır yakında dusuncelerın ve hepımıze gelıyor o hıssıyatlar zaman zaman

Ne gibi belirti canım bende kullandım klomen yeni bitti doktora gittim büyümemiş yeterince yumurtalar henüz salıya tekrar çagırdı
Kaçıncı gününe denk gelcek canım salı günü peki
Senin normalde her ay tahmin ettiğin çatlama günlerini aşıyor mu yani ona şaşırdım

Nasıl yani büyümemiş mi yumurtalar
İlaç yeni etkisini göstermeye başlamış dedi kaç mm olmuş etmiş bişe demedi bende sormadım cAnım benim zaten yumurta rezervim çok düşük ya canım haftaya demekki istenilen büyüklüge gelmesi lazım demekki şuan anca 8 mm felan bende gördüm çok büyük degildi ama iki gündür uzayan akımtım geliyor neden anlamadım

Haftaya aman iyi hisset bak kendını tamamen de o kadar hap içtin bosa gıtmesın canım haftaya dınamık olman lazım🥰oluruna bırakırsın gelırsee hosgelır minik melek gelmezsede spontane bırakırsın.sen bıraz esınede kırıldın bence bıseyıne ama takma,erkekler gercekten cogu zaman cok düzler malesef.kafanı takma duzelır yakında dusuncelerın ve hepımıze gelıyor o hıssıyatlar zaman zaman
Yok canım kocamla degil sorunum evde ergen bir kızım varda ondan 😂😂

valla benim aldığım 20 liralik bişeydi hersabah uyandığımda dil altından ölçüm yaptım ve çok anlamadığım halde tablom beni umutlandırdı ve en güzeli stres yapmıyorsun birde adet bittikten sonra bir dolu bir boş catlamadan sonrada doktor bir hafta daha devam edin dedi
Çatlama ve yumurtlama ateş takibinde çıkıyor yani kesin demi cnm zahmet olmazsa ateş olcerinin fotosunu atabilir misin

İlaç yeni etkisini göstermeye başlamış dedi kaç mm olmuş etmiş bişe demedi bende sormadım cAnım benim zaten yumurta rezervim çok düşük ya canım haftaya demekki istenilen büyüklüge gelmesi lazım demekki şuan anca 8 mm felan bende gördüm çok büyük degildi ama iki gündür uzayan akımtım geliyor neden anlamadım
Alla alla demekki canım senin çatlama hep yumurtalar küçükken oluyorduysa o yüzden olmamıştır gebelik
Hadi şifa olur inşallah klomen

Kızlar ıyı akşamlar benım bugün 6. Gün. Sadece iğne etkisini , koyulaşmasın artma yada azalmasını izlemek için bugün itibariyle kaset teste başladım. Ama çok silik 6. Günde iğne etkisi geçermi, sanırım ile yaramadı

Eklentiler

• image.jpg
    image.jpg
    100,9 KB · Görüntüleme: 34
X