Gebeliğe Hazırlık 2023 Ocak Gebelik Planlayanlar 🦋🌹

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
kızlar sabah lavaboya gittiğimde baya yumurta akı kıvamı uzayan seffaf akıntım oldu kac aydır ilk defa bu kadar belirgin akıntım geldi sizde çatlama mı oldu yoksa 1 ,2 gün içindemi olur ateşimide takip ediyorum yükselme yok normal aralıkta gidiyor

kızlar sabah lavaboya gittiğimde baya yumurta akı kıvamı uzayan seffaf akıntım oldu kac aydır ilk defa bu kadar belirgin akıntım geldi sizde çatlama mı oldu yoksa 1 ,2 gün içindemi olur ateşimide takip ediyorum yükselme yok normal aralıkta gidiyor
güzel verımlı gunlerdesın kuzum elı kulagındadır catlar ılıskıyı sıklastır bu ara sen

güzel verımlı gunlerdesın kuzum elı kulagındadır catlar ılıskıyı sıklastır bu ara sen
dün degerlendiremedik önceki gün degerlendirmiştik bu akşamda olur inşaallah kacırmam çatlamayı 🙈 senin testlerinde gölge var gibi canım kac gün kaldı bata erken mi yaptın

Günaydın kızlar daha önce kan sulandırıcı iğne kullanan oldu mu aranızda bu iğneyi betahcg pozitif olunca mı başkadınız kese göründükten sonramı yoksa kalp atışı duyulduktan sonra mı nasıl ilerledi süreciniz

X