Gebeliğe Hazırlık 2023 Ocak Gebelik Planlayanlar 🦋🌹

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Yaa maşallahh Allah onuda nasip etsin ben endometriozis hastası olduğum için telaşlanıyorum aslında
İnşallah nasip eder canım bende ilk çocuktan 6 ay olmamıştı sonra doktora gittim birde doktor ne desin kızlık zarın tam yırtılmamış doktor eliyle birşeyler yaptı yırttı heralde sonra bir damla kan geldi o ay hamile kaldım kızlık zarı benim çok esnek miş ondan

destinesiaa

Beni de ekler misin ? Sat 29 Aralık bat 31 Ocak

Ben bunu birkaç yerdede okumuştum Peki bu normal vajinal muayenede anlaşılıyor mu

Ay hadi inşallah. Eşimde 3. Seviye varikosel çıktı. Sperm sayısı sınırdaymış ama hareketliliği iyi dedi doktor üç ay içinde olmazsa ameliyat olacak
Yaaa, inşallah ameliyata gerek kalmaz. Ama çözüm buysa olsun tabi ki. Bazen cefa cekmeden sefa sürülmüyor. Ben de kapalı ameliyat olacağım yakında. Piyango bana vurdu

Aaaa çok şaşırdıım bir nedeni varmış işte bende muayene oldumda bekliyorum işte

Yaaa, inşallah ameliyata gerek kalmaz. Ama çözüm buysa olsun tabi ki. Bazen cefa cekmeden sefa sürülmüyor. Ben de kapalı ameliyat olacağım yakında. Piyango bana vurdu
Doktor 3 ay sonra olsa da olmadan da ameliyat dedi ama işte Allah isterse olur. Adet olmuş olmama rağmen hamileymişim gibi hissediyorum hep

Mutlaka dene canım jeli yumurtlama döneminde 3 gün kullan... jeli ilk defa bu ay kullandım..yumurtlama masajınıda ilk defa bu ay yaptım.. ☺☺

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…