Gebeliğe Hazırlık 2023 Ocak Gebelik Planlayanlar 🦋🌹

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
4 gün geçti tahmini yumurtlamadan ama çok fazla yumurta vardı olgunlaşan,belimde zonklayan bi sancı var.yapsam mı dedim acaba.eşim de vır vır konuşuyor yapalım diye.bir hafta beklesem eskitir beni söyleye söyleye.ama negatifi de görmek istemiyorum
çok biliyosa bu işleri kendisi doğursun. zamana ihtiyacın var canım.yumurta döllenecek, rahme inecek, tutunacak, hormonlar salgılacak. 11-12 güne belli oluyor genelde testte gebelik oluştuysa. o da silik çizgi şeklinde

Kızlar ya parolla toparlanamiyorum.
Aferim içsem içsem olur mu.
Bir yerde gebeliği öğrenmeden için ilaçların bir olumsuzluğu olmaz diye duymuştum.
bir doktora sorsan canım belki de bu duruma uygun ilaçlar vardır. Ben hamileyken çok kötü hastalandım. Nazal yıkama yapıp burnumu açarak, limonlu sular ve parol içerek iyileştim

Kızlar 2. Ye yumurtlamışım dimi normalde bat bugün hala olmadım şimdi 14 gün sonra mı olacağım. Bir tık rengi açılmış geldi övünün bana melisaa93 melisaa93 Papatyamaviss Papatyamaviss

Eklentiler

• A883A0D3-35A0-4C0C-AA7B-93E508F23AD6.jpeg
    A883A0D3-35A0-4C0C-AA7B-93E508F23AD6.jpeg
    254,5 KB · Görüntüleme: 50
Kızlar 2. Ye yumurtlamışım dimi normalde bat bugün hala olmadım şimdi 14 gün sonra mı olacağım. Bir tık rengi açılmış geldi övünün bana melisaa93 melisaa93 Papatyamaviss Papatyamaviss
aynen rengi açılmış birazcık. Tekrar 14 gün bekleyecek misin bilmiyorum seni takip edip göreceğiz :) ilk kez görüyorum tam bat zamanı yumurtlamayı ama oluyormuş bazı aylarda

X