Gebeliğe Hazırlık 2023 Ocak Gebelik Planlayanlar 🦋🌹

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Eskiden ben çok paylaşımlar yapıyordum anladımki çok nazara geldim..şimdi öyle diğilim..eşim tarafta çocuğu olmayanlar var..eltim görümcem halasının kızı..ben çok istiyorum mesela kendi aramızda vidyo çekimi olsun sonuçta diyorum çok bekledik bu çoçuğu ama sonra kızlar aklıma gelince diyorum..yaparım ikimizin arasında ama paylaşmam.
Bence en güzeli böyle olur.bizde istiyoruz bu heyecanları dolu dolu yaşamayı☺️ En iyisi kendi içimizde yaşamak

Bende de mi var acaba ya .
Bugün 34. Günüm gelen giden yok bolca akıntı var.
Boşuna da test yapmak istemiyorum.
Zaten tek ilişki oldu ihtimal de yok ama insan yinede şüpheleniyor .

Belki erken olduğu için çıkmamıştır canım hakkında hayırlısı olsun. 🤲
Canım belli olmaz ama tek seferde de olanlar var. Çok stres yaptıysan onunda etkisi olabilir. Test yap bence kafan rahatlasın. Birde 21-35gun olan adet aralığını doktorlar normal kabul ediyor bu arada

kızlar doktor adetin 3 günü gel demişdi, gittim 7 tane 18 mm yumurta var sağda bu ay tedavi olmıcak düzenli ilişki olsun dedi, ben anlamadım, geçen ay adetin 14 günü 18 mm-e ulaşmışdı, doktor geçen aydan kalmış ola bilir dedi, bu durumu yaşayanlar var mı? benim iyice kafam karıştı

Selam kizlar, bu sabah itibari ile silik cizgiyi gordum (dun gece degerlendirmistik). Atesimi test yapmadan iki saat once olftum hala dusuktu. Yarin yukselmeye baslar diye dusunuyorum, goruciiz. Ama bende akintidan hala eser yok, Sahara gibi kupkuruyum demiyim de oyle anlatilan gibi yumurta aki gibi bisiler yok. Beylerin tavsiyesi gibi bi yumurta kirip akini siringayla enjekte mi etsem napsam 😂 ama bugun denemeye devam sanki?

1878E864-362A-4F53-8C05-72C061B53D7D.jpeg

kızlar doktor adetin 3 günü gel demişdi, gittim 7 tane 18 mm yumurta var sağda bu ay tedavi olmıcak düzenli ilişki olsun dedi, ben anlamadım, geçen ay adetin 14 günü 18 mm-e ulaşmışdı, doktor geçen aydan kalmış ola bilir dedi, bu durumu yaşayanlar var mı? benim iyice kafam karıştı
O zaman senın yumurta adet bıtınce hemen çatlıcak hazırlıklı ol canım.olabılıyor kımı adetten hemen once kımı adetten hemen sonra bu sekılde hamıle kalıyor işte

Evet gönül isterdiki çift çizgili test atayım nasip bu ya yok evet kırmızılar hiç şaşmaz bende bu aydan da ümidim yok hata bıraktım olmuyorsa rabbimin bir bildiği var demekki hepinizi iyiki tanıdım hamile olan arkadaşlar sağlıkla alın bebişlerinizi 🙏❤darısı tüm ve bana olsun çok üzgünüm bundan sonra buraya girmem o kadar yoruldumki hayırlısı bu demekki 😓😓😓

X