Gebeliğe Hazırlık 2023 Ocak Gebelik Planlayanlar 🦋🌹

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Selam kizlar, bu sabah itibari ile silik cizgiyi gordum (dun gece degerlendirmistik). Atesimi test yapmadan iki saat once olftum hala dusuktu. Yarin yukselmeye baslar diye dusunuyorum, goruciiz. Ama bende akintidan hala eser yok, Sahara gibi kupkuruyum demiyim de oyle anlatilan gibi yumurta aki gibi bisiler yok. Beylerin tavsiyesi gibi bi yumurta kirip akini siringayla enjekte mi etsem napsam 😂 ama bugun denemeye devam sanki?

Eki Görüntüle 3186473
sansın varsa dene ama sılınmıs gıtmıs artık yanı kesın catlamıs :KK70:

IMG_20230104_133835.jpg

Kalbiniz kadar temiz 🤭

Evet benimde onlar vardi ama dün bugün yok suanda onlar vajinada sizlama gibi oluyor dimi birde alt karinda hafif acı vardi ara ara ama onlar gitti benim
Valla benim de öyle o batma vardı kasıklarımda adet ağrısı gibi ağrı vardı hepsi bı anda yok oldu, test yaptınız mı bı de bat ne zaman

Kızlar benim bata 5 gün kaldı bat 9 ocak pik 25 aralıkta oldu catlamayı testim yoktu bilmiyorum genelde ertesi günü çatlar ne zaman test yapsam acaba varmı benle aynı olan

4 gün geçti tahmini yumurtlamadan ama çok fazla yumurta vardı olgunlaşan,belimde zonklayan bi sancı var.yapsam mı dedim acaba.eşim de vır vır konuşuyor yapalım diye.bir hafta beklesem eskitir beni söyleye söyleye.ama negatifi de görmek istemiyorum
Kesin varsa da negatif görürsün canim.
Yumurtlama üstünden 10-11 gün geçmesi gerek.

Kızlar ya parolla toparlanamiyorum.
Aferim içsem içsem olur mu.
Bir yerde gebeliği öğrenmeden için ilaçların bir olumsuzluğu olmaz diye duymuştum.

Selam kizlar, bu sabah itibari ile silik cizgiyi gordum (dun gece degerlendirmistik). Atesimi test yapmadan iki saat once olftum hala dusuktu. Yarin yukselmeye baslar diye dusunuyorum, goruciiz. Ama bende akintidan hala eser yok, Sahara gibi kupkuruyum demiyim de oyle anlatilan gibi yumurta aki gibi bisiler yok. Beylerin tavsiyesi gibi bi yumurta kirip akini siringayla enjekte mi etsem napsam 😂 ama bugun denemeye devam sanki?

Eki Görüntüle 3186473
değerlendirmeye devam :) ne sana ne bana dinlenmek yok

Evet gönül isterdiki çift çizgili test atayım nasip bu ya yok evet kırmızılar hiç şaşmaz bende bu aydan da ümidim yok hata bıraktım olmuyorsa rabbimin bir bildiği var demekki hepinizi iyiki tanıdım hamile olan arkadaşlar sağlıkla alın bebişlerinizi 🙏❤darısı tüm ve bana olsun çok üzgünüm bundan sonra buraya girmem o kadar yoruldumki hayırlısı bu demekki 😓😓😓
daha yaşın çok genç olacaktır vakti gelince.Çok şükür iki tane prensesin var :)

X