Gebeliğe Hazırlık 2023 Ocak Gebelik Planlayanlar 🦋🌹

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Vallahi benimde sok kasıkta bi ağrı uyuşuklık hissediyorum valla anlamadım senin ne zaman bat ki benim 9-10 gibi inş gelmez de pazar günü
Dün yaptığım test günü döngümün 25. Günüymüş cuma günü 28. Gün olacak bat 10 ocak falan olur diye düşünüyorum ama tabi 28 günde olursam yada 30 gunde olursam bat değişebilir bilemiyorum canım

“ Hamilelik servikse kan akışını arttırır. Kadın gebe kalmamışsa, serviks, burnun ucu gibi, ancak gebe kalması sağlandığında serviks dudaklara daha yumuşak bir şekilde benzemektedir.”
Böyle yazmışlar bende dokunduğunda ince böyle bi minik bilet var elime gelen burun gibi o tropik şeyde hissettim dokununca yumuşak ama içine girerken hafifi sert geldi 😃
@Papatyamaviss
Üfff çok kafa karıştırıcı hiç bi şey anlamadım kafayı yiycem resmen benim yumuşaktı ve islakti ama ne bilim anlamadimmmm 🤪😊🤭🤗🙈

Kızlar limon sarısı akıntı ( tabir için özür diliyorum ) adet belirtisi miydi?
Test almaya gidecektim vazgeçtim şuan 🤭

hayır pık olacak yanı ıkısıde aynı koyulukta veya bırı brınden daha yuksek koyulukta olacak bunu gorukten sonra ımkan var ıse uc gun ılıskı pık oldugu ve ertesı gunlerde sılındıgı anlar en kıymetlısı ılk 24 saat - bazı kadınlarda 36 saatı bulabılıyor catlaması
Ben yanlış mı yapıyordum 🤭🤭🤭adamı ne zaman yakalarsak 😂 silinince diye öyle anlatıyorlar benim yavaştan siliniyor böyle 2 çizgiden sonra

Kızlar limon sarısı akıntı ( tabir için özür diliyorum ) adet belirtisi miydi?
Test almaya gidecektim vazgeçtim şuan 🤭
Canım bendende 2-3gun. Önce geldi o akıntı dün test yaptım negatif bugün yada yarın bat günüm. Ama bende enfeksiyon var onunlada alakalı gelmiş olabilir

Canım bendende 2-3gun. Önce geldi o akıntı dün test yaptım negatif bugün yada yarın bat günüm. Ama bende enfeksiyon var onunlada alakalı gelmiş olabilir
Bende de mi var acaba ya .
Bugün 34. Günüm gelen giden yok bolca akıntı var.
Boşuna da test yapmak istemiyorum.
Zaten tek ilişki oldu ihtimal de yok ama insan yinede şüpheleniyor .

Belki erken olduğu için çıkmamıştır canım hakkında hayırlısı olsun. 🤲

X