Gebeliğe Hazırlık 2023 Ocak Gebelik Planlayanlar 🦋🌹

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Ahahah tamam askimcim hemen etiketlerim seni yapınca bol eğlenceler sizede

Yok bebeğim ben hiç yapmayı düşünmüyorum bat tarihim Allahın izniyle 5 gün geçerse direk gidip kan vermeyi düşünüyorum. Sen ne yapacaksın
Ben bu ay aşılama yapmayı düşünüyorum..hep erteledim..çoktandır hormon testi bile vermiyorum..doktora gitmiyorum..ondan belki ben bata 3 gün kala test yaptım

Bakalim benim nasıl ilerleyecek ama yüksek ihtimal kimyasal gibi bir şey yaşıyorum ilk defa geliyor buda basima ama her şeyin hayırlısı
Oğlumdan önce bende kimyasal geçirdim adetimi 4 gün geçe silik çizgiyle öğrenmiştim değer 18di perşembe günüydü iyi hatırlıyorum cumartesi sabahı kanamam başlamıştı orda ultrasonda bakmıslaedı bişey çıkmamıştı kan değerimde 25 çıkmıştı ondan 1 ay sonrada oğluma hamile kaldım kimyasaldan veya düşükten sonra sağlıklı gebe kalma olasılığı çok yüksekmis cnm doktor söylemişti

Bak bak gıderken bıde yargı dagıtıyorrr Gunooooo

Evet bebıs kac gün varrr adete
Pcos kuzum adetler degısık. Belli olmuyor malesef. Donduler 40-45 ekımde kımyasal gecırdım 30 kasımda son adetımdı. 1 ocakta 2.4 tu hcg m. Ve kaset testte cıkmıyordu ınsallah bu sefer rabbım bıze bagıslar evladımı

Eklentiler

• 924C9DC5-EF48-4078-8CB1-B925C296AC3D.jpeg
    93,6 KB · Görüntüleme: 72
Apple algoritmasına gore gecmıs aylara bakarak 5 gun sonra gosterıyor. Benım yumurtlama akıntımda 12–13 gun once falan oldu belkı daha da gectır hatırlayamıyorum.

Eklentiler

• 4DAD2DFA-6F24-445A-8D3C-521D23F68B6A.png
    184,3 KB · Görüntüleme: 72
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…