Gebeliğe Hazırlık 2023 Ocak Gebelik Planlayanlar 🦋🌹

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
O teste güvenebilirsin değerin küçüktür birde aksam saati sabah denersen baya belirgin

29 du 2 ocak saat 14.40 ta özel hastane bugun yani 3 ocak devlet hastanesi 11. Gibi 25,65 çıktı

Üzülme desende üzülüyor insan cnm bende yaşadım oğlumdan once ama inan vakti saati gelince herşey daha güzel oluyor

Moralını bozma ne kadar stres yapar kafana takarsan okadar olumsuz olur. Ben kımyasal gecırdıgım ay ekım ayı sureklı test yapıyordum kan verıyordum sureklı kahverengı akıntı progestan bıle durdurmadı dusun . Ama suan gogus acısı ve seffaf akıntı harıc bısey yok. Bu gece progestan fıtol koydum bakalım bıraz koyacagım ne olur ne olmaz hayırlısı olsun kuzum

Bakalim benim nasıl ilerleyecek ama yüksek ihtimal kimyasal gibi bir şey yaşıyorum ilk defa geliyor buda basima ama her şeyin hayırlısı
Bak benım 5 tı ılk 4.5 e dustu ıkı sonra . Ikı sonra da 22 ye cıktı. Benım ıhmalım vardı yoruyordum kendımı. Sen yat uzan yorma. Dustu dıye moralını bozma rabbım ısterse artar. Nelerınınokudum ben burda gonlunu ferah tut

Peki ne zaman düştü beta insallah uzun süre bekleyip hayal kırıklığı yaşamam o daha kötü

Canım ben adetten 2 gün önce öğrenmiştim önceki gebeliği adetten 1 gün sonra düştü değerim 30 çıkmıştı adet günü kan verdim 12 ye düşmüştü

Hadi migreni tutmadan Hayriye sultan yatar hepinize iyi geceler diler. Hiçbirimizin ağzının tadı bozulmasın inşallah. Yarın pijama partisi yapacağız çocuklarımla çok yoğun olur geç girersem beni merak etmeyin biliyorum çok seversiniz özlersiniz merak edersiniz beni ama okul bitişi damlarım buralara. Seviliyorsunuz sevgili ailem
Test yapacak olanlar beni etiketlemeyi unutmayın. Duydun mu kız trkn0709
Sen de orda burda çok gezinme ben yokken Papatyamaviss

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…