Gebeliğe Hazırlık 2023 Ocak Gebelik Planlayanlar 🦋🌹

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Bende de bazen ağrı oluyordu doktor pozisyon değiştirin demisti. O zaman devlete gitmiştim. Ama enfeksiyon varmış demekki zaten bu gebeliğe engel bi durummuş. Monodoks biraz ağır ilacmis kim kullansa sıkıntı yaşamış ishal mide ağrısı falan ama Allah'a şükür ben yaşamadim reflum olmasına rağmen. Sen de dikkat et bol su iç ve ilacı içtikten sonra uzanma.

Çok güzel aşkoooo halay başı olurum bu nasıl bir test kana mı bakılıyor bana hiç bakılmadı
Evet kuzum kandan bakılıyor senin fsh felan iyiyse ondan gerek duymamıştır doktor canım
Canım kendini uykuya vereceğin bişey yok emin ol benim dediğim gibi git özelde tekrar kan ver için rahatlasın yoksa aklın takılacak boş yere

Evet ben de okudum. Ama gel gör ki bazı doktorlar bişey yok diyor gönderiyor bizim de diyecek biseyimiz kalmıyor malesef. Allah herkesi insaflı,işini iyi yapan doktorlara rast getirsin
Bana birtaneside şey demişti sen zaten kürtajdan sonra antibiyotik kullanmissindir geçmiştir deyip yollamıştı. Halbuki bunun eşli olarak tedavisi oluyormuş. Hiçbirine hakkımı helal etmiyorum. Yaşadığım ağrılar beni uykumdan uyandırıyor. Kimse keyif için gitmiyor hastaneye. Ve bu durum eşimin sperm testinide engelledi sanırım. Yarın gostemreye gidecek. Ama spermlerin ilerleme zamanı uzun çıkmış likefiye diye birşey

ben çatlamadan 12 gün sonra yaptırdım kan testini 41.7 çıktı.10.gün çıksa bile çok küçük bir değer çıkar bana göre

Ameliyat sonunda inşallah boşu boşuna oldum demem çünkü bunun sonu yok tüpe de başlasak tutmazsa emeklerimiz boşa gidecek.. Sağol canım
şifanın nereden geleceği belli olmaz canım inşAllah aradığınız çözümü bulmuşunuzdur :) önemli olan isteğiniz doğrultusunda gerekli bedeli ödemek, dua etmek. sonucu Allah belirleyecek

Su damlatınca çizgi kayboluyor mu bir bak canım ama tavsiyem birkaç gün daha bekle testi tekrarla

Ama bana eşin de ilacı kullansın demedi. Tahlil sonuçlarında soracağım doktora

Kızlar sabahtan beri iştahım yoktu.
Az önce bir tane muz yedim midem bulanti afedersiniz istira ettim. Özür dileyerek yazıyorum.
Bu kadar erken belirti olmaz sanırım değil mi

Kızlar sabahtan beri iştahım yoktu.
Az önce bir tane muz yedim midem bulanti afedersiniz istira ettim. Özür dileyerek yazıyorum.
Bu kadar erken belirti olmaz sanırım değil mi
Kişiden kişiye değişiyor galiba bulantı başlangıç zamanı. Sabah test yapta bakalım Sen test yapana kadar benden sana rahat yok

Su damlatınca çizgi kayboluyor mu bir bak canım ama tavsiyem birkaç gün daha bekle testi tekrarla
Aynen bende onu okudum ve denedim biraz önce su akıttım kayboldu hayalet çizgi sanırım şimdi fazla göremiyorum demekki kuruma çizgisiymiş gerçekten artık bekleyip tekrar test yapmaktan başka çare yok şu bel ağrılarım olmasa sabredip bekliycem ama belim aşırı ağrıyor napicam bilmiyorum testleri satan kadına sordum biraz önce kanda 12 ve 14. Günlerde çıkar dedi bilmiyorum gebelik varsa ve çıkmazsa iğne falan vurulursam kötü olur diye endişeleniyorum

Parol içebilirsin canım biraz faydası olur

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…