Gebeliğe Hazırlık 2023 Ocak Gebelik Planlayanlar 🦋🌹

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Anladim canım ne diyelim hayırlısı zaten çok erken yaptım belki 4 gün sonra çıkar varsa eğer demi 4 gün sonra catlamanin 10. Günü oluyor kadın bana yumurtlamadan 17 gun sonra yap demişti ama bilmiyorum 4 gün sonra birde doktor randevum var olmadi kan testi yaptırırım kanda kesin çıkar sanırım burda okuduklarıma gore catlamanin 10. Günunde kanda çıkar diyorlardi
Evet bi bayan arkadaşta demişti hgc si iyi değil kuruma çizgisini gösteriyor diye, benimde çatlamanın 8. Günü 6 günüm kaldı :) inş hamileyizdir, valla ben bu konuda tecrübeli değilim hiç gebe olmadım kuzum tecrübeli arkadaşlar daha iyi cavaplarlar,

trueliving_ trueliving_ canım farklı hastanede verdiğin için bu betaların farklı çıkması çok çok normal çünkü laboratuvar farkı var o yüzden hep aynı hastanede hep aynı saatlerde kan verin diyolar. Eğer içine dert olup stres yapacaksan dünkü kan verdiğin özel hastaneye gidip kan ver yükselişi gör için rahatlasın sonrasındada evde idrarla takip edersin
Moralim cok bozuldu versemmi bilmiyorum yarın uyudum değerleri gördükten sonra kendimi uykuya verdim hic beklemiyodum insallah senin dediğin gibidir 🤲🏻

Anladım hidrosalfenks galiba dediği inşallah yoktur varsada tedavisini olursunuz olcak mısınız laparoskopi
Evet kesin konusmadiklari için ve 2 senedir hiç gebelik oluşmadığı için olmayı düşünüyorum. Gün verdiler🫣 laparaskopi+ histereskopi

Evet kesin konusmadiklari için ve 2 senedir hiç gebelik oluşmadığı için olmayı düşünüyorum. Gün verdiler🫣 laparaskopi+ histereskopi
hayırlısı olsun canım En azından bir nedeni varsa bunu öğrenmiş ve tedavi olmuş olacaksın bence bu yönden bak canını sıkma

hayırlısı olsun canım En azından bir nedeni varsa bunu öğrenmiş ve tedavi olmuş olacaksın bence bu yönden bak canını sıkma
Ameliyat sonunda inşallah boşu boşuna oldum demem🤲🏻 çünkü bunun sonu yok tüpe de başlasak tutmazsa emeklerimiz boşa gidecek.. Sağol canım♥️

Kuzum her gün kan vermen iyi olmaz yorulursun hem düşün düşün insanın kafası bulanıyor 3ngunde bir ve aynj yerde aynı saatte vermeye çalış inşallah sağlıklıdır bebeğin 🙏🏻
Ben dr belaya baktigini bilmiyordum uyuşmazlık için tekrar kan istedi diğer dr yazdigiyla yapmadi iğneyi zaten sonucu gorunce baya kötü oldum vermem sanırım artık eğer düşüşe geçtiyse bi iki güne kanamam başlar değilsen 1 hafta beklerim ben cok üzüldüm surekli bunu yaşamak beni çok etkiler

Monodoks verdi ama daha başlamadık eşimde bende icecekmisiz adetin bittikten sonra başla dedi bana
Bana da monodoks verdi doktor. infex ve fitil de verdi. Senin enfeksiyon belirtilerin neydi? Benim akıntım hep olurdu ama kimse ilaç yazmamıştı şimdiye kadar. Koku kaşıntı falan da yoktu. Smear da aldılar. Gitmisken herşeyi halledip çıktım galiba 🤭

Bana da monodoks verdi doktor. infex ve fitil de verdi. Senin enfeksiyon belirtilerin neydi? Benim akıntım hep olurdu ama kimse ilaç yazmamıştı şimdiye kadar. Koku kaşıntı falan da yoktu. Smear da aldılar. Gitmisken herşeyi halledip çıktım galiba 🤭
İlk evlendiğimde iliski sırasında ağrı oluyordu. Smear almışlar kültür almışlar. Orta derecede mantar çıkmıştı. Onun için antibiyotik vermişlerdi o zaman. Ama kültürde bir bakteri daha pozitif çıkmış. Bununla alakalı kimse bana birşey demedi. Bende aylar sonra kendim farkettim. Her doktora gittiğimde söyledim kimse umursamadi. Onun uzurine dış gebelik gecirdim.sonra normal hamileleik oldu oda gelişmedi. Kurtaj olmak zorunda kaldim. Sonra hamile kalamadim. O zamandan beri kasik ağrım ve rahmime vuran ağrılar oluyor. Akıntım falan yok. Birde adete yakın günlerde çok az yanma oluyor. En son doktora yine söyledim. Sağolsun onlar ilgilendi. Tekrar test istediler yine pozitif çıkmış. Ve dediler ki dış gebeliğininde sonraki bebeğin gelismemesinde nedeni o olabilir demişlerdi. İnternetten araştırdığım kadarıyla da ilerlerse ksiirlikta yapıyormuş

İlk evlendiğimde iliski sırasında ağrı oluyordu. Smear almışlar kültür almışlar. Orta derecede mantar çıkmıştı. Onun için antibiyotik vermişlerdi o zaman. Ama kültürde bir bakteri daha pozitif çıkmış. Bununla alakalı kimse bana birşey demedi. Bende aylar sonra kendim farkettim. Her doktora gittiğimde söyledim kimse umursamadi. Onun uzurine dış gebelik gecirdim.sonra normal hamileleik oldu oda gelişmedi. Kurtaj olmak zorunda kaldim. Sonra hamile kalamadim. O zamandan beri kasik ağrım ve rahmime vuran ağrılar oluyor. Akıntım falan yok. Birde adete yakın günlerde çok az yanma oluyor. En son doktora yine söyledim. Sağolsun onlar ilgilendi. Tekrar test istediler yine pozitif çıkmış. Ve dediler ki dış gebeliğininde sonraki bebeğin gelismemesinde nedeni o olabilir demişlerdi. İnternetten araştırdığım kadarıyla da ilerlerse ksiirlikta yapıyormuş
Ve tüpleri de tikayabilirmis

Evet bi bayan arkadaşta demişti hgc si iyi değil kuruma çizgisini gösteriyor diye, benimde çatlamanın 8. Günü 6 günüm kaldı :) inş hamileyizdir, valla ben bu konuda tecrübeli değilim hiç gebe olmadım kuzum tecrübeli arkadaşlar daha iyi cavaplarlar,
Inşallah inşallah hamileyizdir bu çektiğimiz sıkıntılar mukafatla sonuçlanır inşallah bel agrım fazlalaştı sanırım dayanamayıp acile gidicem dayanamıyorum çok canım acıyor kuyruk sokumuma doğru ağrı giriyor benimde catlamanin 8. Günü ayniyiz bakalim hayırlısı acile gitsem kanda çıkar mi acaba ya yanlış çıkarda iğne yaparlarsa kötü etki yaparsa diye çok korkuyorum

X