Gebeliğe Hazırlık 2023 Ocak Gebelik Planlayanlar 🦋🌹

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Ayni mantikdayiz canimmm vallahi haklisin ben en cok sunda uzuldum instada video cikti bebek gördü aaay bebekk dedi öptü ozaman cok üzüldüm bide alisveris merkezinde bir kizi tuttu cekti öptü:) hep kizlara yaklasiyor sanirim kiz bebek istiyor oda benim gibi

Aktif olarak meslegimi evden ilerletiyorum ek olarak kumas sayfam var diktiklerimden kalan parcalari satiyorum epey gelir oldu ama bebek ve tesettur tasarımlarim var markami kurmak istiyorum ailece tekstil fabrikamiz var yananci degilim ama cocuk isi beni engelliyot hepsi buyusun ciksin aradan bende isime bakayim diyorum senin gibi :)

Birlikte bekleyelimmm mutlaka.

7 ocakta adet olcam 25 26 gun suruyor dongum bakalim :)

Bende de şu 1 saattir karnımda batma var kasığıma doğru karnımda sanki kramp gibi batıyor duruyor

Gul220 oku bak bir doktora yine görün kuzum..bence sende bir şey yok hala aynı fikirdeyim..bu doktorlar bize stresten başka bir şey yaşatmadılar
Kuzum bana iki prof da açıp bakmamız lazım sorun varsa tüpün kalması taraftarı değiliz dedi. Başka muayene olamadım çünkü burada o kadar iyi doktorlar yok Instagram'dan da prof ve docente mesajla sordum tüpte genişleme var,hasar gibi görünüyor dediler, laparaskopi ile tanı koyulur dedi. Bide hiç gebe kalamadim çaresizim mecbur yaptıracağım

Gebe kalamamak bununla alakası yok..demek zamanı gelmemiş kuzum.İn şa Allah boşa ameliyata girmemiş olursun..seni çok merak ediyorum..nedense bu doktorlara inamım hiç kalmamış..Sonuç güzel olsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…