Gebeliğe Hazırlık 2023 Ocak Gebelik Planlayanlar 🦋🌹

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Niqu Bir de gerçekten sanki sağda genişleme var. Şansıma hep sağdan yumurtlama oluyordu hiç tutmadı belki de sebep bu şişme. Tüpün icinde sıvı varsa tüp bebek yapsan bile tutmuyormus. Bilgisi olan varsa yorum yapabilir

Eklentiler

• IMG_20230103_145351.jpg
    136,4 KB · Görüntüleme: 50
Aynen dedin sen bana..bu hsg cevabımı?

Gebe kalamamak bununla alakası yok..demek zamanı gelmemiş kuzum.İn şa Allah boşa ameliyata girmemiş olursun..seni çok merak ediyorum..nedense bu doktorlara inamım hiç kalmamış..Sonuç güzel olsun
Canim ben çok okudum hidrosalpenks bunun adı. Tüp bebek bile yapılmıyor eğer bu sıkıntı varsa. Tüpten rahme sıvı akıyormuş bu da embriyonun oluşmasını engelliyor. Tabi eğer gerçekten tüpte sıvı varsa benim

Tamam o zaman hayırlısi neyse o olsun kuzum senin için..eğer sebeb buysa kurtul hemen

Tamam o zaman hayırlısi neyse o olsun kuzum senin için..eğer sebeb buysa kurtul hemen
Eşim de diyor ki prof'a guvenmesek kime guvenecez. Mecbur kabul ettik daha 20 gün var eğer hayırlı değilse bı sebep çıkar karsima inşallah bu ay da korunduk zaten antibiyotik kullanıyorum

Çıkmayabilir canım. Bir arkadaşın bata bir gün kala ilk idrarda bile hafif belliydi ikinci çizgi. Sıvı alıp gün içinde yapsa hiç belli olmazdı belkide. Testinin fotoğrafını atar mısın?
Öyle görünce üzüldüm ve kırıp attım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…