Gebeliğe Hazırlık 2023 Ocak Gebelik Planlayanlar 🦋🌹

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kuzum benim yaşım küçük diye çok korkuyordum şimdiden böyleyse ileride naparım korkusu vardı bide doktorlarda fsh yüksek diyordu çok gerilmiştim ya çok şükür gerçekten 😍 hadi bu ay hamiş kalında peşinizden geleyim benim daha ayın sonuna
İşte bu korku bende olduğu için çok yıpranmışım😔Bende sayılı günler kalmış🥴

Kızlar negatif çıktı bu sabah ama ilk defa başıma geliyor sağ göğsüm sola gore bariz büyük 😂 sebebi ne olabilir bı hastalikla falan uğraşmak istemiyorum 🙄 Google sorunca her zamanki gibi sonuç alamadım 😁

Korkma canım testte görmesen regl olunca göreceksin olmadığını niye kendine eziyet ediyorsun. Hem bu ay olmazsa gelecek ay olur yeter ki hayırlı sağlıklı olsun ☺️
Orası öyle tabi hamile kalıp kalp atışını duyamamistik diğerinde o daha üzücü oluyor

Kız ne bileyim doktor 1 altı gelirse tüp bebek felan diyince gerildim bayağı
Kız bir doktorun lafıyla hareket etmeyip üzülmeme kararı almamışmıydık biz☺️ 2 ay önce gittiğim doktor beni ertesi gün ameliyata alacaktı yumurtalığında tümör var diye. Başka doktora gittim detaylı inceledi kan tahlili yaptı bu tümör değil sakın ameliyat olmayı düşünme dedi. Ötekine inansam güvensem belki yumurtalığımdan olacaktım

Kız bir doktorun lafıyla hareket etmeyip üzülmeme kararı almamışmıydık biz☺️ 2 ay önce gittiğim doktor beni ertesi gün ameliyata alacaktı yumurtalığında tümör var diye. Başka doktora gittim detaylı inceledi kan tahlili yaptı bu tümör değil sakın ameliyat olmayı düşünme dedi. Ötekine inansam güvensem belki yumurtalığımdan olacaktım
Kuzum bana 2 farklı doktorda fsh ın yüksek demişti bide geç hamile kalınca kafam soru işaretleri ile dolmuştu ama çok şükür korktuğum gibi olmadı doktorumda çok iyi dedi😍

Gul220 Gul220 oku bak bir doktora yine görün kuzum..bence sende bir şey yok hala aynı fikirdeyim..bu doktorlar bize stresten başka bir şey yaşatmadılar😡

Ya kızlar bir şey soracağım bu tutunma sürecinde özellikle daha batımız geçmeden nelere dikkat etmeliyiz ne tür hareketlerden kaçınmalıyız ben işe geliyorum toplu taşımayla içim içimi yiyor
Birşey olmaz onla canim.
Çok ağır kaldırıp indirme.
Ki bu hile sorun değil. Hamile kalacak olan bir şekilde kalıyor.
Tüp Bebek yaptıranlar bile traansfer yapılıp ertesi gün 8-10 saat yol gidiyirlar

X