Gebeliğe Hazırlık 2023 Ocak Gebelik Planlayanlar 🦋🌹

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Benim akıbetim ne olacak tahmini olan var mı yumurtladım mı yumurtlayacak mıyım yarın ateş ne olur
Alper Tunga öldü mü ıssuz Acun kaldı mı indi yürek yırtılır
Canım keşke sade 3 4gün ovulasyon testi yapsan bu kaşar stres çok yoruyor insanı Ama bence yumrtladın çatladı bile geçmiştir artık.Zaten değerlendirdin için rahat olsunn

Pok yesin onlar yaşlanmışmışsın valla sinirlendim 50 yaşındaki kadınlar nasıl doğuruyor ya onlar gençmi kalıyormuş
Kuzum boş ver o doktorları sen hamiş olmuşsun yine olucan..takviyelerle devam et..ben artık umursamıyorum onları..doktordan gelince hep ağlıyordum..doktora gitmeyi bırakınca hamile kaldım

Canım keşke sade 3 4gün ovulasyon testi yapsan bu kaşar stres çok yoruyor insanı Ama bence yumrtladın çatladı bile geçmiştir artık.Zaten değerlendirdin için rahat olsunn
Kız elimde olsa cidden yapacaktım elimde yok keşke buna ben de inansam yarınki ateş ne olcak acaba

Kuzum boş ver o doktorları sen hamiş olmuşsun yine olucan..takviyelerle devam et..ben artık umursamıyorum onları..doktordan gelince hep ağlıyordum..doktora gitmeyi bırakınca hamile kaldım
Valla yakındır bende doktora gitmeyi bırakıcam çok sıkıldım yani ama yinede önümüzdeki ay giderim belki klomen felan isterim yemin ederim benden bi halt olmaz gitmicem dedikten sonra bile anında fikrim değişiyor

Klomen etdim 4 ay ama olmadı bende..hamiş olmasam mecbur gidicem doktora bu ay..hayırlısı bakalım..ama hiç gidesim yok..bana kalırsa yine denicem..işte eşimde diyor yeter artık

Klomen etdim 4 ay ama olmadı bende..hamiş olmasam mecbur gidicem doktora bu ay..hayırlısı bakalım..ama hiç gidesim yok..bana kalırsa yine denicem..işte eşimde diyor yeter artık
Valla ben klomene niyet ettiğm ay hamile kaldım bu ay olmazsa yine niyet ettim inşallah gene kullanamadan hamiş çıkarım zaten sende aşıya niyet etmişsin bu ay hepimiz hamiş olsak ne olur sanki Allahım ya AMİN

Atesime göre 19 dusuktu 20 sinde yükseldi yani çatladı en son ilişkim 19 pazartesi akşam üzereydi sat tarihim 6 aralık bat 3 ocak bugun kan verdim 29 çıktı cok yeni ama 5 gundur lekelenmem var
Benimde bat 3 Ocak inşallah olmam ya hamilenin duası kabul olur duanızı bekliyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…