Gebeliğe Hazırlık 2023 Ocak Gebelik Planlayanlar 🦋🌹

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Amh o kdr gec mi cikiyor canim ya bende 15 gune yaptiricam ama hemen cikiyo diye biliyordum 🙄
Kuzum ben özelde yaptırdım valla bana 10 günde çıkıyor dedi kan almadaki kız bende hemen çıkıyor zannediyordum😏
Ya kuzum benimki 1 üstünde banada tüp bebek diyorlar..bu doktorları dinlesek o zaman hepimiz tüp bebeğe gidek..dinleme sen onları..takviyeleri kullan kalıcan sen..birde hamiş oldun sen yine olucan.
Kız sana niye tüp bebek diyolar amh da 1 üstündeyse doktorlar da delirdi iyicene ya😡
savascii savascii @Devakus kızlar bende amh ye baktırdım benim FSH 15 çıktı oyüzden doktor amh de istedi sonuçlar 3 hafta sonra çıktı enabıza daha geç yüklendi hastenenın kendi laboratuvarından gördüm sonucu 1.78 çıktı iyi yanı seninki daha iyi gelir bence savascii savascii
Ayyyy gece gece içime nasıl büyük bir su serptiğini sana anlatamam allah ne muradın varsa versin benimde amh o civarlarda çıkarsa bana yeter valla😍

Kuzum ben özelde yaptırdım valla bana 10 günde çıkıyor dedi kan almadaki kız bende hemen çıkıyor zannediyordum😏

Kız sana niye tüp bebek diyolar amh da 1 üstündeyse doktorlar da delirdi iyicene ya😡

Ayyyy gece gece içime nasıl büyük bir su serptiğini sana anlatamam allah ne muradın varsa versin benimde amh o civarlarda çıkarsa bana yeter valla😍
Banada diyorlar yaşın 34 yaşlanmışsin diyorlar..eşim bana 30 yaş bile zor veriyor😂😂😂

Bir hafta sonra git keseyi görmeye dedi çok anlamadım. Yarın kendi doktoruma giderim. Allah o kadar büyük ki yarın tüp bebek tedavisine başlayacaktık ❤️🙏
Yaa ne guzel tesadüf cok sevindim benimde son iliskimden sonra yumurtlama olmus degerime göre ama olacak olan oluyor işte bende regli oldum sanıyorum 5 gundur hatta buraya yeni bat tarihini bile yazdım ama olacak olan oluyor sağlıcakla ilerlesin bebegin canım rabbim kucağımıza almayı nasip etsin ♥️

Evet ilk denemede. Prolaktin 22ydi. Ama ben sıfır stresle denedim ondan tuttu bence
hayırlı olsun canım, çok sevindim, benim stresim bol, hiperaktiv kocaya sahibim :halay: diyorum hamile kalsam bile beni o kadar o taraf butarafa çekiştiriyorsun ki ya sinirden ya da ani hareketten tutunamıyor, oyuncaksanıyo beni

Havuç yiyor musun? Acaba üstüste mi yumurtluyorsun?
Geçen üç gün üst üste günde üç tane yedim yeter kalan havuç görmek istemiyorum küstüm çatlıyorsa çatlasım ben bu kadar mücadele ediyorum azıcık kendi de çabalasın hep ben hep ben olmaz ki tek taraflı😂😂😂😂
Yumurta: ben ne alaka abv

hayırlı olsun canım, çok sevindim, benim stresim bol, hiperaktiv kocaya sahibim :halay: diyorum hamile kalsam bile beni o kadar o taraf butarafa çekiştiriyorsun ki ya sinirden ya da ani hareketten tutunamıyor, oyuncaksanıyo beni
Bu gebelik geçen seneydi canım maalesef kaybettim

İnşAllah bir an önce çocuğunuz olurda onunla oynar ☺️

Yaa ne guzel tesadüf cok sevindim benimde son iliskimden sonra yumurtlama olmus degerime göre ama olacak olan oluyor işte bende regli oldum sanıyorum 5 gundur hatta buraya yeni bat tarihini bile yazdım ama olacak olan oluyor sağlıcakla ilerlesin bebegin canım rabbim kucağımıza almayı nasip etsin ♥️
Geciktin mi canım sen ? Yumurtlamanın kaçıncı günü öğrendin acaba

Geçen üç gün üst üste günde üç tane yedim yeter kalan havuç görmek istemiyorum küstüm çatlıyorsa çatlasım ben bu kadar mücadele ediyorum azıcık kendi de çabalasın hep ben hep ben olmaz ki tek taraflı😂😂😂😂
Yumurta: ben ne alaka abv
Yumurta: tabiki yiyeceksin köle asjsgdjdkd
Yumurtanın kölesi olduk :KK70:

X