Gebeliğe Hazırlık 2023 Ocak Gebelik Planlayanlar 🦋🌹

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Benim belim hep ağrır o yüzden belirti saymıyordum ama şimdi biraz şiddetli ağrıyor, bir de regl zamanı hep bacağıma kramp girer gibi olur bugün öyle oldu, kasik ağrım hep var sanki hep yarın regl olcakmisim gibi, ya niyeyse var gibi hissediyorum, ama negatif çıkarsa da yapacak bişey yok ilk denememiz ilk hamilelik olacak, yarın yapsam çıkar mı ki innovita var elimde su an. Predictor var ama erken gebelik testi değil o innovitada çıkarsa predictor yapayım dedim boşa goturesim yok onu

Saat 6 da kanamam başladı
Şimdi çoğaldı
Sancılı regl gbi (inş daha fazla sancı olmaz)
Bıraz bel ağrısı da var
Bu ay ovulasyon takıbı yapmayacagım
Ay ortası Bi kaç kez gün aşırı ilişki ile ayı tamamlayacagım.
Çatladı Çatlamadı stresi yasamak istemıyorum!
Bat öncesi kasettest yapmayacagım!
Testte çıksada kan testine gitmeyecegım!
(sevincim 2 gün sürdü., 10 günde 5 kere kan vermiş olcam)
Direkt 7. Haftada ultrasonla gireceğim
Zaten sonuç ne olursa olsun 6. Haftadan önce bişey bellı olmuyor, doktorlar bısey dıyemıyor, (bunlar bna ders oldu)
Rabbim hayırlısını versin herkese

Denemelerimiz oldu yumurtlamada ama cok emin değilim o günlerden
Sen bı kaç kez daha belırtmıstın bu konuyu ama boşuna takiyorsun ılıskının azı çoğu emın olması olmaması olmazkı ıcıne boşaldıysa bitmiştir o ıs bır damla dahı gelse normal şartlarda carsambadan olan sperm cumartesıye kalmaz zor arada degerlendırdın soylemıstın onları neden saymıyorum dıyorsun kuzu anlayamadım

benim Prolaktin 27.10, fsh 5,75 doktor hiç ilaç falan da vermedi, direk klomen, çatlama iğnesine başlattı

Evet ilk önce onu yap cnm çıkanlar genelde doğru sonuc alıyor ondan yapınca benide etiketle inşallah vardır

indall

Yaa hiç bu kadar takılmamıştım bilmiyorum haklısın

Doğru söylüyorsun canım biz kendimizi yıpratıyoruz. Allah en hayırlı en sağlıklısını nasip etsin tez zamanda

Her ay yumurtlama göremediğim için de oluyo olabilir bu ay olmadı diğer ay olur diyemiyorum bekleme sürem uzun ondan heralde 3 ay adet görmediğim oluyo

Kımyasal yaşadığım ay aynı seylerı bende yasadım aynı sözleri bende verdım kendıme bol bakalım pesıne gelen ay neler yaptım suan olayın sıcaklığıyla üzülmen ve bunları hıssetme. Çok doğal çok haklısın ben çevremde bırcok kısıye de soylemıstım her sorana anlatmak çok zor gelmıstı koymuştu bana kötü bı deneyımdı ama en azından hamıle kalabılıyorsun oyle düşün bu surecı güzelce gecır ınsallah ve yenı döngüne bomba gıbı gerı don

Yok bebeğim nobet değil başkasıyla karıştı sanki. Ama pik günü de çatlama günü de değerlendirdik.canım işte normalde sperm dısarı gitmiyor ayağa kalkmadıkca ama yumurtlama çatlama günleri dışarı akıyo direk ona anlam veremedim.vajinismus geçirdim bide ondan kalan psikolojik bi durum mu onuda bilmiyorum kafam karışık.adet olunca doktora gidicem zaten tekrar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…