Gebeliğe Hazırlık 2023 Ocak Gebelik Planlayanlar 🦋🌹

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kızlar ya benimde içim daralıyor depresyona girdim giricem cumartesi günü adet olunca doktora gittim amh testi istedi 1 in altında gelirse tüp bebeğe geçecez. Benim aslında ultrasonda yumurtalıklar gayet iyi gözüküyor ama fsh ım 9.7 di 3 ay takviye kullandım felan 8.5 a düşmüştü 1 sene sonunda hamile kalmıştım ama kürtajla sonuçlandı kürtajdan sonra yine hormonlara baktık fsh 8.5 çıktı yine takviyeye başladım ama amh 1 in altında gelirse felan diye korkuyorum baya sonucun çıkmasınada daha 1 hafta var aşırı gerildim . İçimi dökesim geldi size bide yaşım daha 25 yani yumurtalıkların hiç yaşla alakası yokmuş

İnşallah bende sana güzel haberlerı verırım senın totemın şansın banada bulaşır Sen bı gıt Eylül annelerınde kendını göster bence

Benım arkadaşım da oyleydı canım genç ama sıkıntılı ıdı çok şükür bebegı oldu

Benım arkadaşım da oyleydı canım genç ama sıkıntılı ıdı çok şükür bebegı oldu
Ya stresten yüzüm direk sivilce döktü takmamaya çalışıyorum ama belli yani içten içe dertleniyorum. Bide eşimle farklı şehirlerdeyiz tüp bebeklik bi durum olursa napacaz hiç bilmiyorum iyice şiştim

Bende daha 25 yaşındayım 2 yıl endometriozis tedavisi gördüm sıkmayın canınızı amh çok düşük olup hamile kalanda var takdiri ilahi hiç bir problem yokken olmayanda test verdiniz mi

Kız ben sana bu yumoş bugün çatlar demedim mi hemen değerlendir hemen başın değil ağrımak kopsa bile değerlendirmen lazım hadi sen ğit işin var buralarda dolanma
Ya cok tatlısın bebısm yavallahada çatladı degerlendırcem degerlendırcem ınsallah bıraz dınlenelımde zaten yazarım dayanamam

Hemde ne çatlamış vallaaa boşver baş agrısını çalış çalış durma

Bebegmmm bence hıc oyle dusuk fln gelmeyecek zaten amh dusuklugu cok oenmlı degıl (cok dusuk degılse kı degıldır senın yastan dolayı ) onemlı olan kalite yumurtanın.dur daha 25byasında ne tup bebegı kuzum yaaa.sen bu vıtamınlerı ıc esınede içir olacak bu iş.tüp bebek için dur bekle daha.aşılama denersın olmazsa once bır.

Bende daha 25 yaşındayım 2 yıl endometriozis tedavisi gördüm sıkmayın canınızı amh çok düşük olup hamile kalanda var takdiri ilahi hiç bir problem yokken olmayanda test verdiniz mi
Aslında bunların hepsini biliyorum amh düşük gelse bile 3 ay önce hamile kalabilmiştim demekki yine kalabilirim ama çok değişik bir psikolojiye büründüm bende kendimi anlamıyorum şuanda. Bu arada sizede çok geçmiş olsun

Her şey güzel olacak kuzum inşallah üzme kendini tüp bebege felan hiç gerek kalmıcak inşallah şu adetin bi bitsin dönersin eskiye bende senin gibiydim hatırkarsan canım şimidde çatlıcka mı acaba diye bekliyorum

Bence kafaya takacağın değerler değil canım bak ben geçen yıl 10.5 fsh ile o ay hamile kaldım. Prolaktinde 22 üstelik. Bu değerleri kim görse karalar bağlar Allah nasip etsin yeter ki. Stres yapmak sana daha fazla engel oluyordur.

Eklentiler

• 7CFAABEE-3584-44DE-B2A7-5163B4C1BDC1.png
    110,9 KB · Görüntüleme: 39
  • 366F7FC1-069E-4288-A6A0-4E4A1188A537.png
    109,9 KB · Görüntüleme: 39
Ya cok tatlısın bebısm yavallahada çatladı degerlendırcem degerlendırcem ınsallah bıraz dınlenelımde zaten yazarım dayanamam
Kız git değerlendir ne dinlenmesi zaten yumoş saatlik yaşıyor biran önce spermle kavuşsun hala burda gezip zaman kaybediyorsun

Ya ben aslında 1 in altında gelmez ama çokda iyi gelmez diye düşünüyordum ama nette gittim biraz araştırma yaptım salak gibi inanılmaz stres oldum. Şu sonuçta ne kadar geç çıkıyor ya beklerken 9 doğurucam

Ayy inşallah kuzum ya valla bu ay çok güzel adet oldum aslında o içimi umutla dolduruyor ama şu test aklıma geldikçe çıldırıyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…