Gebeliğe Hazırlık 2023 Ocak Gebelik Planlayanlar 🦋🌹

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Ben anladım sizi bende içten içe sizin gibi düşünüyorum bazen diyorum yaşım genç nefen olmuyor diye düşünüyorum insanlar düşünme diyor ama elimde değil bende nisan ayına kadar beklemedeyim olmazsa tedaviye başlıcaz belkide tüp bebek ki amhımda düşük değil bence sizinde düşün gelmeyecek ve olacak

Ya benimde prolaktin problemim var biliyormusun o kadar aynı ki bende aslında buna rağmen hamile kaldım şimdi nolduda modum düştü anlamadım 9.7 fsh 41 prolaktinim vardı ama 3-4 ay sonra hamile kalmıştım. Dönemsel bişey yaşıyorum herhalde ya adetim diyede dibe vuruyorum

Yaa teşekkür ederim desteğiniz çok kıymetli rabbim en yakın zamanda evlat hasreti çeken herkesin müjdelesin inşallah

O kadar içten söyledin ki dualarımdasın diye samimiyetini buradan hissettim Allah razı olsun canım benim Rabbim senin de gönlüne göre versin inşallah

Ayy inşallah kuzum ya valla bu ay çok güzel adet oldum aslında o içimi umutla dolduruyor ama şu test aklıma geldikçe çıldırıyorum
Getirme aklına boşver bu fsh ile gelmemesi lazım 1 altı benim 19 ken 0.68 gelmişti yani

Nedenini ben söyleyim sana Daha vakti gelmedi. Demek ki rabbim ne kadar dua edip sabır göstereceğini, isyan edip etmeyeceğini görmek istiyor. Kimine göre bebek olması, kimine göre olmaması sınav. Bizlerinde kısa zamanda bebek sahibi olması hakkımızda hayırlı olan olur inşAllah

Bence de regl olduğun içindir. Bende geçen haftalarda regl olduğum zamanlarda yaklaşık 10 gün ölümüne ağladım karalar bağladım. Cehemnemin 7. Katındaydım sanki. Bir an önce beni de alması için namaz kılıp dua ettim Allah’a. Şimdi o psikolojiden çıktım pik oldu diye seviniyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…