Gebeliğe Hazırlık 2023 Ocak Gebelik Planlayanlar 🦋🌹

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
:KK73: :KK49::halay:
Piki 17.günde gördüm çok şükür. Bu ay yumurtlama olmayacak zannetmiştim artık. Zaten ateşim ayrı bir alemde. Dua edin bu ay hayırlısıyla sağlıkla nasip olsun bize de 🤲🏻

Eklentiler

• 58CB2A47-8E4D-4448-BB16-EA3EC5926453.jpeg
    58CB2A47-8E4D-4448-BB16-EA3EC5926453.jpeg
    172,6 KB · Görüntüleme: 62
Benim boğaz ağrım başladı felaket.
Gittim parol aldım, bu dönem diğer ilaçları içmek istemedim.
Ateşim de etkilenmez inşallah hastaliktan
Ya inşallah benim olduğumdan olmuyorsundur insanın dengesini alt üst ediyor ya inşallah en hafif şekilde atlatırsın canım benim🤲🏻

Hamile arkadaslarımı canıııı gonulden tebrık edıyorum maşallah arkadaslarım🙏😍
Bızlerede başarılar dılıyorum 🤣başım agrıyor cok kotu ama bugun calısma yapmam lazım ya😂teste bakın nasıl sılındı hemde oyle boyle degıl.bu vıtamın gercekten cok degısık seyler yaptı ya çat dıye çatladı sanırım yumurta🤣 daaa bu bas agrısıyla nasıl olcak bu ıs bılmem bugun folbıol ıcmıstm prowomen ıcmedım o mu agrıttı ne folık asıt komasına gırdım herhalde🤣 savascii savascii fnd_50 fnd_50 bebekheyecani bebekheyecani melegim can melegim can Mervenur277 Mervenur277 aksamkıyle sabahki arasındakı gark🙈

Eklentiler

• C45769D3-AA18-4B60-8E0C-1356562AA673.jpeg
    C45769D3-AA18-4B60-8E0C-1356562AA673.jpeg
    26 KB · Görüntüleme: 54
  • C34A58BD-9D53-4BAC-A1BE-679ACC6D9CC8.jpeg
    C34A58BD-9D53-4BAC-A1BE-679ACC6D9CC8.jpeg
    17,7 KB · Görüntüleme: 63
Bızlerede başarılar dılıyorum 🤣başım agrıyor cok kotu ama bugun calısma yapmam lazım ya😂teste bakın nasıl sılındı hemde oyle boyle degıl.bu vıtamın gercekten cok degısık seyler yaptı ya çat dıye çatladı sanırım yumurta🤣 daaa bu bas agrısıyla nasıl olcak bu ıs bılmem bugun folbıol ıcmıstm prowomen ıcmedım o mu agrıttı ne folık asıt komasına gırdım herhalde🤣 savascii savascii fnd_50 fnd_50 bebekheyecani bebekheyecani melegim can melegim can Mervenur277 Mervenur277 aksamkıyle sabahki arasındakı gark🙈
Ooo aynen ya çat diye çatlamış 😂 bol bol ceviz pekmez badem 🥰 afiyet olsun

Bize de dua et be gülüm şu garibana
Vallahi dualarımdasın. Ya bencede senin ateşölçerde hata olabilir. Hoş benim ateşölçer yeni de noldu. Ovülasyon testi olmasa 13.gün çatladı derim. Çok sert iniş çıkışlar oluyor. Benim derecede bozuk belki de. Sık ilişki olduktan sonra ikisini yapmasakta olur ama merakımıza yeniliyoruz

Eklentiler

• E96ABBDA-8DA0-494A-B563-018278CA12E8.jpeg
    E96ABBDA-8DA0-494A-B563-018278CA12E8.jpeg
    447,3 KB · Görüntüleme: 63
Bu ay hepımız elele gıdelımm yaaa 💕💕😊😊 bu aydan hıc umudum yoktu ama suanda tekrardan olustu.tabıkı bu bas agrısıyla basarabılırsem 🤣basarınca yazacagm🙈
Su içtin mi yeterince ☺️ Su iç başını arkaya at yukarı bak iyi gelir. Bir de dipten saçlarını hafif hafif çek bırak büyük tutamlar halinde. Ay İnşAllah ya çok istiyorum sağlıkla nasip olmasını. Bu mutluluğu hep birlikte yaşayalım istiyorum.keşke böyle bir şey olabilse 🤲🏻

Kız ben sana bu yumoş bugün çatlar demedim mi hemen değerlendir hemen başın değil ağrımak kopsa bile değerlendirmen lazım 😂 hadi sen ğit işin var buralarda dolanma

X