Gebeliğe Hazırlık 2023 Ocak Gebelik Planlayanlar 🦋🌹

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Canım geçmiş olsun bnm eşim de sol tarafından geçen sene ameliyat olmuştu işte

aahha cok nızamı dımı yarın bı bakıyoruz paat dusmus

Lekelenme hic yaşamamıştım o beni biraz üzüyor ilk kurtajimda olmustu bilmiyorum progeston fitil verdi kullanıcam artik
askım ben oglumde reglden dort gun once basladı lekelenmem , ve bes ayıma kadar ara ara devam ettı yoruldugumda ıs yaptıgımda vs lekeden korkma bende cok korktum ılk olunca ama olabılıyor

Göbek yerine oturtma tecrübem ;

Evet gerçekten gebelik ile alakası varmış ve hamilelik belirtileri sandığım her şeyin sebebiymiş mide bulantısı sırt ağrısı hepsi geçti ve çok kısa bir işlem sabah aç karna sırt üstü uzanıyorsun 2 3 dakika sonra karnına doğru bacaklarını çekiyorsun göbek atışını hissediyorsun sonra eliyle masaj yaparak oturttu ve göbek deliğimde atmaya başladı. Yani kısaca gebeliğe engel değil ama zorlaştırıyor.

daha da kan verme artık saglıkla buyuyor mınnos :)

askım ben oglumde reglden dort gun once basladı lekelenmem , ve bes ayıma kadar ara ara devam ettı yoruldugumda ıs yaptıgımda vs lekeden korkma bende cok korktum ılk olunca ama olabılıyor
Yaa biraz içimi rahatlattın çok teşekkür ederim nasibi varsa olur yoksa da ne yapsam boş zaten ilaçlarımı için bekliycem dr carsamba bi daha bakalim dedi 2 kati artış varmi diye

Kızlar bide ovula testi sabah ilk idrarla olmasına rağmen baya azdi cizgi sonrada kayboldu nerdeyse incecik kaldi korktum hatta hayalimi diye bebe time aldim hastane çıkışında eczaneden o baya baya cizgi cikartti hatta kurudukca daha iyi belirgin oldu resimde atayim hatta ikisinin son halini ovula teste cok guvenmeyin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…