Gebeliğe Hazırlık 2023 Ocak Gebelik Planlayanlar 🦋🌹

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Laboquickte güzel ben net görmüştüm yumurtlamayi
Kızlar ignenin 5.günü aşırı aşırı silik etkisi bu kadar çabuk geçermi etkisi geçtiyse yaşadgım agrılar acava gebelik agrısımı lütfen cevap kızlar

Eklentiler

• Snapchat-335375659.jpg
    Snapchat-335375659.jpg
    51,2 KB · Görüntüleme: 47
  • IMG20230102171144.jpg
    IMG20230102171144.jpg
    51 KB · Görüntüleme: 59
Eki Görüntüle 3185607
of kızlar ooncelıkle suan bunları yazdıgım ıcın dongunun sonunda ınsallah pısman olmam , neden bılmıyorum ama yazmak ıstıyorum. Bu ay değerlendirme gunlerım benı pek tatmin etmemesine rağmen , sankı bu ay olacakmış gibi hissediyorum.Olmuş gibi hissediyorum. Nedenini bilmiyorum aslında cok olumsuzum ama ıcım bunu harbı harbı dıyor.
Kimyasalda kaldıgım ay gıbı oglumda olan gıbı bel agrım yok evet. benım ıcın en belırgın belırtı genelde o olur. Ama yok..
Tek söyleyebilceğim göğüslerimde devamlı bır karıncalanma sankı mınık elektrık kıvılcımları varmıs gibi sızılar gırmesı. Goguslerım dolgunlastı mı aslında hayır ama bu sızılar ve gogus mıncıklayınca acıması sankı oradakı bezelerın soyle bır dolgunlasması ve acıması ıste. Birde akıntım beyaz kremsı akıntım evet daha oncekı adet oldugum aylarda da takıp ettım.oluyordu ama su son ıkı gundur daha bır ıslak kremsı rahım boynu salgısı .. Bunları hıssedıp kendımı ümitlendirip heveslendirip umarum üzülmem , ama bu hıs bu aralar cok gelmeye başladı oyuzden paylaşmak istedim.Okuyana okumayana teşekkürler uzun oldu kusura bakmayın :KK200:
Kalbinden geçenler hayırlısı ile nasip olur inşallah canım♥️

Kızlarım çok aktif değilim şu bi kaç gündür farklı şeyler var üzerimde. Son 24 saattir kesintisiz uyuyorum. Şimdi kalktım evi temizliycem. Keyfim de pek yok. Adet oldu bizle ilgilenmiyor diye düşünmeyin. Tüm enerjimle döncem ❤️
Normal canım düşünmeyiz kuzum ama ben kendş adıma konuşim şu bir gerçek ki adet oldugumuz zaman insanın modu gerçekten düşüyor kuzum ben öyleyim yani beynim çok dolu yorgun bitkin oluyor

X