Gebeliğe Hazırlık 2023 Ocak Gebelik Planlayanlar 🦋🌹

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kuzum benim gün içindeki ateşimden 1-2 derece az geliyor sabahları belki seninde öyledir
Gün içindeki ateşim hatta gece yatağa girip yarım saat falan öyle bekledikten sonra ölçtüğüm ateşim dün gece 36.7 36.8 di. Ondan önceki geceler hep 36.4 tü. Dün gece sürekli yüksek çıkınca normal saatimden bir saat önce uyandığımda ölçtüğümde de yüksek çıkınca ben tamam herhalde çatladı dedim ama sonra 36.2 çıkınca şoka girdim

Hissettiğin gerçek, bebeğin seninle olsun inşallah amin
inşallah askım hep bırlıkte olsun
Kanka ben şunu aldım
olur olur gayet guzel
Ay kahve etkiliyor mu ben bu ay hep filtre kahve içtim kupa kupa daha önce içmezdim çok hosumagidince başladım o mu etkiledi ki
ben hergun uc kupa ıcıyorum nerdeyse artı turk kahvesı falan benım ovu oluyorsa senın haylı haylı olur

Kuzum berce hissediyorsan asla boş olamaz zaten şuanda bel ağrının olmasınıda bekliyemeyiz bel ağrısı beta salgılanmaya başladıktan sonra ortaya çıkıyor ve sen daha döngünün 6. Günündesin inşallah rabbim hissettiğin şeyi yaşamayı nasip eder

Canım o yumurta çatlamış ateş ölçer çıldırmış sadece o kadar

evet kuzum oyle orası haklısın yanı kımyasalımda da bugunlerden sonra baslamıstı ufak ufak ama her hamılelık bır olacak dıye bırsey yok tabıkı baklaım hep topu bır haftaya meydana cıkar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…