Gebeliğe Hazırlık 2023 Ocak Gebelik Planlayanlar 🦋🌹

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
İnşallah güzel haberlerini alırız

Aşılama yaptırdık 2 hafta cuma günü doluyor o gün kan testi yaptırmayı düşünüyordum ama şimdi daha erken mi yaptırsam kararsız kaldımm

canım cok üzüldüm kimyasal olmasına hayırlı haberlerini tez zamanda alırız inşaallah...

Dönem dönem oluyor öyle biz kadınlar binbir türlü ruh haline giriyoruz. Birbirimizi anlarız benimde mod yerlerde elimden geldiğince katılmaya çalışıyorum.

İnşallah gönlüne göre olur hislerinde yanıltmaz seninde yüzün güler çok amin

İnan ki her hamilelik bir olmuyormuş. Mesela ben yuzde yuz kahve tiksinitisi beklerken asla olmadı. Gögüs agrısı varla yok arasıydı koltuk altı tarafında başladı. Dedim çok az normalde daha daha fazla olurdu ondan değildir dedim. Gitgide arttı. Ağrılar vs vardı ama ateş yükselmeyince kesin yok dedim hatırlıyorsun senle inatlaştım bile hatta :) Ama çıktı. Darısı sana olsun kuzum inşallah dogru hissediyorsundur yine :)

Merhaba benide ekler misiniz sat 2 ocak bat 25 ocak aralık ayı olmadı inşAllah bu ay tutar

Merhaba kızlar birşey görüyor musunuz ? Ben çıplak gözle hafif görüyor gibiyim ama hafif görmekte malesef çok yanıltıcı 3. Ovülasyon testim

Eklentiler

• 6B563369-EFA2-4255-8C60-2E5AFD988F2F.jpeg
    81,8 KB · Görüntüleme: 47
  • 73AF2F71-A88C-4F72-80ED-4509A8D1F243.jpeg
    130,6 KB · Görüntüleme: 50
  • image.jpg
    139,9 KB · Görüntüleme: 43
Kızlar bu ayda ümidim olmadığı için internetten toplu erken gebelik testi alacağım. Sizce hangi marka almalıyım prodoctor dışında

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…