Gebeliğe Hazırlık 2023 Ocak Gebelik Planlayanlar 🦋🌹

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Canım omega3 ü hergün alıyo musun

Değerlendirebildiniz mi

Allah şifasını versin inşallah güzel haberler alırsın

Saglık olsun öncelikle canım ne diyelim en azından iyikide gitmişsiniz sebebini bilmeden beklemek hem daha yorucu hemde zaman kaybı inşallah saglıklı bir şekilde ve en hayırlı zamanda bebişiniz size gelir kuzum çok geçmiş olsun

Mfk ya yenimi başladınız birde omega3 ne kullanıyorsun

Yaa kuzum tebrik ederimUyuşmazlık olunca sen gebelik boyunca iğne vurulacaksın ve sorun olmucak.

Benim düzenlidir bat dediğim gün olur 28 günde canım benim döngü. Yine de belli olmuyor işte kırmızılar görene kadar umut var

Kızlar hastanede bi suru saçma sapan test istediler yemin ederim para tuzağı bu kadar olaya bide negatif cikarsa esimin bana inanci kırılır diye o kadar strese girdim ki hastaneden çıkarken bi tane daha test aldım insallah negatif çıkmaz allahim oyle korkuyorum kii lekede geldi yine buda simdi alıp yaptığım test

Eklentiler

• 20230102_151053-01.jpeg
    56,7 KB · Görüntüleme: 81
Kaç gün geçti canım?eğer neqatifse demek adet olamıyorsun ondan ağrılarım var..ben mesela öyle oluyorum

Mervenur277 Zaman geçiyor ya bak bende 6 ay geçmiş gitmiş sanki daha dün gibi :) siz iyi olun yeterki. Bizim bebişler baktılar ki hangi ülkeye denk geldik, anladıkları gibi topukladılar. Bu konu hakkında böyle konuşabileceğimi hiç düşünmezdim ilk zamanlar ama insanız işte. Yanlış ifade etmek istemiyorum ama bizle olmayacaklarsa en başta gitsinler. Sağlıkla bize gelecek olanlara daha çabuk kavuşabilelim. Sen en hayırlı olanı yaşadın. tekrar en hayırlı vakitte sağlıkla nasip olacak biliyorum :)

Kuzum bence var.sonucların cıkınca yaz bızlere etıketlersen sevınırım işte oldugum ıcın bakamıyorm hepsıne bazen.bence 50,60 fln cıkar dıye dusunuyorumdüşünmemeye calıs sonucların cıkana kadar

Canım olsa çıkardı malesef.15 gün uzun bi süre beta veridysen ve çıkmadıysa söktürücü masaj dene gelir hemen

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…