Gebeliğe Hazırlık 2023 Ocak Gebelik Planlayanlar 🦋🌹

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Kızlar hastanede bi suru saçma sapan test istediler yemin ederim para tuzağı bu kadar olaya bide negatif cikarsa esimin bana inanci kırılır diye o kadar strese girdim ki hastaneden çıkarken bi tane daha test aldım insallah negatif çıkmaz allahim oyle korkuyorum kii lekede geldi yine buda simdi alıp yaptığım test
kuzum neden okadr strese gırdın ne testı ıstedıler bet degılmı sadece ayrıca apacık var lutfen stres olma sonuc ne zaman cıkacak

Bugun 3. Gün canım ağrı oluyor biraz dolanıyor sanki karnımda kasığımda sonra geçiyor bı bakıyorum yine ağrı olmuş biraz sonra geçiyor
3 güne gösterir kuzum ama mucizeler hep var çok duyduk geç yumurtalama ola bilirmi mesela..Bende genelde ağrı adet olamıyorumsa oluyor ve ya yumurtlama dönemimde

3 güne gösterir kuzum ama mucizeler hep var çok duyduk geç yumurtalama ola bilirmi mesela..Bende genelde ağrı adet olamıyorumsa oluyor ve ya yumurtlama dönemimde
Ama hiç böyle bişey yaşamadım gecikme falan olmaz hiç yumurtlama üzerinden bugün 15. Gün ovulasyonla takip ettim adet ağrım battan 2 gün önce falan başlar ve bat günü olurum adet geçer gider bu sefer farkli akintilarimda vardi mesela hiç olmazdı bat öncesi

Kuzular biz bugün eşimle urolojiye gittik sanırım kimyasal olması bu yüzden solde varikosel tekrar nuksetmis sağda da yeni başlıyormuş yarın çift taraflı ameliyat olacak sanırım 6 ay sonra sonuç aliniyormus belli ki ben bı yarım sene daha bekleyeceğim ve ateş takibi falan yapmayacağım bir süre dualarinizi eksik etmeyin 🤗 @imagination forever @Tikabasa @pozitifbiri @TASUU Papatyamaviss Papatyamaviss @fnd_50 @Sirius2023 @melegim can @savascii bebekheyecani bebekheyecani ve diğer güzellerim🌹🙏🏻
Allah şifa versin yavrum. Herşeyde bi hayır vardır 🙏

Ama hiç böyle bişey yaşamadım gecikme falan olmaz hiç yumurtlama üzerinden bugün 15. Gün ovulasyonla takip ettim adet ağrım battan 2 gün önce falan başlar ve bat günü olurum adet geçer gider bu sefer farkli akintilarimda vardi mesela hiç olmazdı bat öncesi
O zaman masaj hiç bir şey yapma..beklicen kuzum..yarın yine test yap

Yavrum artık bi kan verip emin olsan daha iyi değil mi. En azından adet söktürücü masaj falan yaparsın. Yeni ay yeni umutlar. Hamileysen de ona göre bi yol izlersin. Benim de geçen ay böyle olmuştu 3 gün gecikti. Belki de korunmayı bıraktığımız için bilmiyorum.

X