2023 Nisan Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    244
istanbulda erdem hastanesi var ordaki doktorlardan biri isim vermeyim şimdi. Normalde bu kadar katı değildir ama dün modu çok kötüydü çok sinirli ve geçiştirmeliydi inanır mısın dün ilk kez eşime sürpriz yapacaktım kendim o kadar havasına giremedim ki eşime bile enerjisiz yaptım sürprizi öyle öğrendi adam.
Sağlıkla görelim keselerimizii :)
Ne güzel sürpriz yapmissiniz bence oda bisey 😅bende silik çizgiyi görünce koşarak eşime sen de görüyor musun dedim oda evet ama çok silik bundan belli olmaz dedi inanmadi🤣

artık değer artırma kısmını geçtim kese gözüksün moduna döndüm. yanlış mı düşünüyorum 84'den 224'e çıktı çünkü??
Bende tekrar kan vermeyi dusunmuyorum sali gunu kese gozukur o zaman gel dedi. Biz simdi heyecanliyiz ya doktordan da o heyecani bekliyoruz onlar icin normal bi durum o yuzden bazen heves kirabiliyolar ama hic takilma insallah sende bende goruruz en yakin zamanda keselerimizi 😊

Ne güzel sürpriz yapmissiniz bence oda bisey 😅bende silik çizgiyi görünce koşarak eşime sen de görüyor musun dedim oda evet ama çok silik bundan belli olmaz dedi inanmadi🤣
aslında ben de göstermemek için zor durmuştum ama ya kimyasalsa diyip vazgeçtim. Ama dün değer artışını görünce dayanamadım :) zaten o da sürprizi anlamadı ilk başta sonra dile gelip söyledim :)

Yok malesef bu bulantilar fln için çok erken bence 6 haftada başlıyormuş en erken
Benim sabah bulantım oluyor Şuanlık yemeklerde porsiyon biraz azalttım.
Ben de hiç sürpriz yapamadım testte çiGi görünür görünmez eşime gösterdim. Oda diyor daha önce düşük kimyasal oldu kalp atışı duymadan heveslenmeyeceğim

Benim sabah bulantım oluyor Şuanlık yemeklerde porsiyon biraz azalttım.

Ben de hiç sürpriz yapamadım testte çiGi görünür görünmez eşime gösterdim. Oda diyor daha önce düşük kimyasal oldu kalp atışı duymadan heveslenmeyeceğim
Demek ki bulantilar hafiften başlayacak, inşallah sağlıkla kucağınıza alirsiniz🌸😊

adet ağrıları gibi ağrı ile sanki alttan spektrum aleti sokulmuş gibi hissiyatım oluyor 3 gündür.
ama öyle mide bulantısı vs bir şey yok, çok seviniyorum demek ki olmayacak bana öyle şeyler diye düşünüyorum nasıl başlarsa öyle gider mi acabaaa ?
Ilk gebeligimde bulantilar benim 8.haftamda başladı ve neredeyse 3 hafta sürmüştü. Daha bulantı icin erken ama herkesin midesi bulanacak diye bisey de yok tabi. İnşallah bulanmaz mideniz ve rahat atlatirsiniz. Ekmek peynir bile yiyip cikardigim oluyodu. Cok zor bisey🥲

İnş buradaki nisan annelerinin hepsi sağlıkla kucağına alır
aminnn inşallahh :)
Ilk gebeligimde bulantilar benim 8.haftamda başladı ve neredeyse 3 hafta sürmüştü. Daha bulantı icin erken ama herkesin midesi bulanacak diye bisey de yok tabi. İnşallah bulanmaz mideniz ve rahat atlatirsiniz. Ekmek peynir bile yiyip cikardigim oluyodu. Cok zor bisey🥲

tecrübelilere bir şey soracağım, mesela bu bulantılar 2 tip mi?

1- sadece midesi bulanıp çıkarmayan

2- midesi bulanıp çıkaran

bir de bir şey daha söylemek istiyorum;
haberi öğrenince beni sevinçten çok korkular sardı
acaba gerçekten anne olmak istiyor muyum, acaba hayatımın altı üstüne mi gelecek, yapabilecek miyim bakabilecek miyim
eee 33 senelik rahat bir yaşamdan sonra
bu duygu durumu ne zaman düzelir , düzelicek mi?
çok daha sevinçli hissetmem gerekmez mi diye suçluyorum kendimi de bir yandan

bir de bir şey daha söylemek istiyorum;
haberi öğrenince beni sevinçten çok korkular sardı
acaba gerçekten anne olmak istiyor muyum, acaba hayatımın altı üstüne mi gelecek, yapabilecek miyim bakabilecek miyim
eee 33 senelik rahat bir yaşamdan sonra
bu duygu durumu ne zaman düzelir , düzelicek mi?
çok daha sevinçli hissetmem gerekmez mi diye suçluyorum kendimi de bir yandan
Çok normal bir duygu; çocuk annenin hayatını baştan sona değiştiriyor çünkü kendini suçlama canım. Doğumdan sonra da benzer duygular yasayabilirsin çok doğal. Ben ilk çocuğumda böyle düşündüğüm için çok suçladım kendimi; sonra baktım herkes böyle düşünüyormus

Benim eşim de aynısını söyledi; inşallah o günleri de göreceğiz.

Selam kızlar;
İnşallah ben de katıldım aranıza 🥰
hoş geldin hayırlı olsun :) inşallah hepimiz bu topikte kalmaya devam edebiliriz :)
Çok normal bir duygu; çocuk annenin hayatını baştan sona değiştiriyor çünkü kendini suçlama canım. Doğumdan sonra da benzer duygular yasayabilirsin çok doğal. Ben ilk çocuğumda böyle düşündüğüm için çok suçladım kendimi; sonra baktım herkes böyle düşünüyormus
evet ben rahatıma çok düşkün bir insanım, misal şu an sigara içemiyor olacak olmak bile bi afakan bastırıyor bana ve ben acaba bundan sonra hayatımdan bu fedakarlıkların dahasını yapmaya hazır mıyım diyorum.

ama bunu düşüne düşüne çocuk yapmadım yaşım geçecek dedim ve denedim işte :)

X