2023 MAYIS/HAZİRAN AYI GEBELİK PLANLAYANLAR 🌸🌸

Beni gaza getirdin ya hiç aklımda yoktu bu bi heyecan yaptım yapsam mı diye😂
Korkuyorum ama yine sağlıksız olur mu diye🥲
Canım vücut bir kere betayı yükseltince diğer ay genelde tutuyor ara verme devam et 🫶🏻🌷 iyi şeyler düşün korkma kimyasal olan zaten sağlıksızdır üst üste kimyasal olursa da en azından sıkıntıyı önden anlarsın ve tedavisini öğrenirsin ama kötü bişey yoktur için rahat olsun o yüzden gelişine vur geç🫶🏻😂💖💖

Eşimle kavga ettik, canımı sıktı çok. Bir sigara yaktım yarın doktor randevum var, goturesim bile yok yanimda
Haydaaa bu ne sıgaraymıs bu aksam..sınırlenınce sıgara yakmak yerıne dısarı cıksaydın canım keske,bı hava alırdın,araban varsa bı tur atardın bı muzık acardın.kendıne zarar verme.üzülme bosver erkeklerın genel hali bu malesef ki..rahatlamak ıcın en sevdıgın şarkıyı fln dinle.eşini dinleme hiç

Haydaaa bu ne sıgaraymıs bu aksam..sınırlenınce sıgara yakmak yerıne dısarı cıksaydın canım keske,bı hava alırdın,araban varsa bı tur atardın bı muzık acardın.kendıne zarar verme.üzülme bosver erkeklerın genel hali bu malesef ki..rahatlamak ıcın en sevdıgın şarkıyı fln dinle.eşini dinleme hiç
O kadar haklısın ki. Sigara bir çıkış kapısı açmıyor hayatımıza. Battıkça batıyoruz sigara ile

Canım vücut bir kere betayı yükseltince diğer ay genelde tutuyor ara verme devam et 🫶🏻🌷 iyi şeyler düşün korkma kimyasal olan zaten sağlıksızdır üst üste kimyasal olursa da en azından sıkıntıyı önden anlarsın ve tedavisini öğrenirsin ama kötü bişey yoktur için rahat olsun o yüzden gelişine vur geç🫶🏻😂💖💖
Tamam bi bakayım cesaret edebilirsem😅

Aah ah😔 hamilelik hormonları seni daha da hassas yapıyo.eşinin de sana anlayış göstermesi gerekiyor bu dönemde. Sigara muhabbetimizi okumuşundur canım. Yapma bunu bebeğine 😔
Gelmiyorsun yarın kontrole tek gidicem dedim ne saçmalıyorsun diyor, canımı sikarken iyiydi ama. Evet kalas bunlar en romantigi bile içinde kabalık barındırır, eminim buna

Kalp atışıni da duyayım da yapamam gibime geliyor artık zaten. Öğrendiğimden beri ilkti.

X