2023 MAYIS/HAZİRAN AYI GEBELİK PLANLAYANLAR 🌸🌸

BEn haksiz mi diyorum ? Üslup problemi var :)
Nooo asla A Afratafrac için kabul edemem bunu Aramızdaki en naif en pozitif insandır kendisi. Sigara içen herkesin bir silkelenmesi tabiri caizse bir tokat yemesi gerekiyor. Ne yaptığınızın farkına varın.şu an kızmak yerine İnşAllah sana nasıl bir iyilik yapmak için uzun uzun yazıp, senin için vakit ayırdığını, emek verdiğini anlarsın

YA BEN 1 GUNDE 1 PAKET ICEN INSANDIM SIMDI 2 TANE ICIYORUM DIY3 VICDAN YAPIP BURADA DESTEK ALMAYA GELMISIM BANA VERDIGINIZ MOTIVASYON BU MU !!! FARE ZEHRI ICIRIYOSUN COCUGUNA NE DEMEK ? BU NE USLUPSUZLUK !!! DIYORUM KI DAHA GUZEL BIR DIL

YA BEN 1 GUNDE 1 PAKET ICEN INSANDIM SIMDI 2 TANE ICIYORUM DIY3 VICDAN YAPIP BURADA DESTEK ALMAYA GELMISIM BANA VERDIGINIZ MOTIVASYON BU MU !!! FARE ZEHRI ICIRIYOSUN COCUGUNA NE DEMEK ? BU NE USLUPSUZLUK !!! DIYORUM KI DAHA GUZEL BIR DIL
BÜYÜK HARFLE YAZINCA DAHA İYİ ANLAŞILIYORSA BEN DE YAZAYIM. BURADA ANNE OLMAK İÇİN HER GÜN ALLAHA YALAVARAN İNSANLAR VARKEN GELİP BU GRUBA YAZMAK NE KADAR MANTIKLI? GİT KENDİ KONUNU AÇ YADA ANNELER GRUBUNA YAZ. BURADAKİ KİMSENİN SENİN BU DURUMUNUNU NORMAL KARŞILAMASINI BEKLEME. BENDE GÜNDE BİR PAKET SİGARA İÇERDİM HAMİLE OLDUĞUMU ÖĞRENDİĞİM AN BIRAKTIM.DEMEK Kİ YAPILABİLİYOR ŞIMARIKLIĞIN LÜZUMU YOK!

Ben daha bebiş olmadan bıraktım gelse artık miniklerimiz de görse ne kadar vicdanlı düşünceli ve merhametliyiz

Öncelikle yanlış anlaşıldıysam ve seni kırdıysam özür dilerim. Hamilesin ve aşırı hassas olman da çok normal. Ancak ben babamı akciğer kanserinden kaybettim. Annem de bana hamileyken çok sigara içmiş ve kronik astımım var bir sürü alerjim var. İlaçsız tek günüm geçmiyor. Bu yüzden hamileyken sigara içenlere dayanamıyorum, ister istemez sinir oluyorum. Destek almak isterseniz bunlarla ilgili Yeşilay programları mevcut, oraya da gidebilirsiniz. Bağımlılık merkezleri var. Bir arkadaşım hamile kalmadan önce gitti ve memnun kalmıştı, tavsiye ederim.

Bazen insanın suratına tokat gibi acı gerçeği söylemek gerekiyor. Buradaki dostlarım sağolsunlar izah etmeye çalışmışlar ne demek istediğimi, kimsenin kötü bir niyeti yok. Ben sizin gerçek adınızı bilmem, sizi tanımam. Siz de beni. Ancak hamile kalmaya çalışmıyorsunuz, artık hamileymişsiniz, hani o tatlı dil faslı sizin için benim gözümden çoktan geçmiş bitmiş.

Umarım o motivasyonu bir şekilde bulursunuz.

Ya senin bu tatlılığını naifliğini napıcaz

Tam bir sevgi kelebeğisin kız yerim seni

Canımmm

Sigarami kırıp çöpe attim artik icmeyecegim, esime de rica ettim evde icmeyecek.

Sen canım az bile dedinçocuk olmadan abur cubur dan asitli içkilerden tatlıdan vazgeçen kızlarımız var..çocuk gelmeden ediyoruz bunu..çünkü burda olanlar sağlam çocuk olsun diye çabalıyor..karnında bir can varken nasıl sigara kullanılır anlamıyorum anlamak bile istemiyorum.Hamile kalarken yemeğimize dikkat ediyoruz ama yine kucağımıza alamıyoruz.Allah eziyyetimizi yerde koymucak eminim ben buna.

Sigarami kırıp çöpe attim artik icmeyecegim, esime de rica ettim evde icmeyecek.
Aysegulcum 10 sene aktıf sıgara içicisiydim,ve 3 yıl once bır anda bıraktım.sakın bıseye bagımlılık hıssetme,sen ıstedıgın surece hayatında olabılır sıgara neymıs yanı.hersey kafada bıter bunuda unutma.bagımlılıklar bızım yarattıgımız seyler aslında.ben eskıden cok baglı oldugum o kadar cok sey bıraktım kı.arada arkadaslarımla bıtane yakarım hatta ama asla baslamadım canımda ıstemıyor zaten.eger kafanda bıtırırsen ve sıgaradan daha guclu oldugunu bılırsen daha kolay olabılır senın ıcın.ve hıcbısey yapamıyosan bıle bebegın ıcın lutfen ıcme,dıkkat edıyosan ıcınce dudagında bıle sarılık kalıyor peceteye sil bak,boylesıne pis bıseyı bebegıne degdırmek ıstemezsın emın ol.aframızda bunu anlatmak istemiş sana

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…