2023 MAYIS/HAZİRAN AYI GEBELİK PLANLAYANLAR 🌸🌸

Doktorunu mu değiştirsen canım belki başka yöntem denemek isteyen bir doktorla görüşmek iyi gelir

Doktorunu mu değiştirsen canım belki başka yöntem denemek isteyen bir doktorla görüşmek iyi gelir
Kuzum femara +çatlatma süreçlerini başka doktorla yaşadım en son işte bana aşılama gerek diyince ben başka bir doktor buldum memnuniyet oranı çok yüksek. O da aynı şekilde aşılama taraftarıyım dedi. Ama ben bu yenisiyle devam edeceğim yine de. Diğeri maddiyatla kafayı bozmuş durumda artık, muayeneye gittiğinizde yanınızda nakit getirdiniz dimi ödemeniz var şu kadar şu kadar diye sıkıştırmaya başlamıştı. Üstelik en az 1 buçuk saat bekletiyor her gidişimizde. İşinde iyi belli ki yeni doktor da aynı önerilerde bulunduğuna göre ama en azından sinirlerimi zıplatmayanla devam edeyim

Goren biri olmasina sevindim esimde goruyor ama kafamiza takilan soru su iki gun gecikmeye golge cikmasi tuhaf geldi bize
gec döllenme olmuş olabilir yumurtlaman gec olmuş olabilir her ihtimal var umutsuz olmayın yarın biraz daha koyu cıkarsa kan verirsiniz kesinleşir hayırlısı olsun

Allah doktoruna ilacına denk getirsin inşallah. Sen kalbini ferah tut iyi düşün inşallah bu sefer sonu da güzel olsun

niye bu kadar umutsuzsun bak hepimiz aynı durumdayız herşeyin hayırlısını iste canım Allah geciktiriyorsa güzelleştiriyordur hemen o bunalımdan cık güzel şeyler düşün
Bi bucuk sene oldu canım bi kere bile kalamadım ve dayanamayıp sürekli test yapıyorum ve bütün günü cizgi aramakla geciriyorum ve bu sürec beni cok yıprattı

Bi bucuk sene oldu canım bi kere bile kalamadım ve dayanamayıp sürekli test yapıyorum ve bütün günü cizgi aramakla geciriyorum ve bu sürec beni cok yıprattı
benimde 10 ay oluyor böyle düşünme senelerce olmayan var o zaman bir iki ay herşeyi bırak sadece kendini düşün günün gecikmeyinceye kadar test te yapma belki öylesi sana daha iyi gelecektir.

Ahahahah muayene sırasında yakasına yüzlük taksaydın belki zihni açılırdı mesleğinin önemini anlardı. Hastaya para soran da ne bileyim cinsler ya.iyi yapmışın değiştirmekle canım

B Buffalosos bebeğim sen nasılsın? Geçti mi ağrıların biraz daha Nasıl geçiyor hamişlik
Kuzum cok ağrım var adet ağrısı hiç geçmedi bu his biraz zor geçiyor o yüzden benim için.. Halim de yok pek dün de biraz stresli durumlar yaşadım korktum bisey olacak diye
Sağlık ocağında 1000 üstü yazıyor beta ama net sayı yazmamışlar doktora gidicem perşembe günü..
Sen nasılsın catlama oldu mu testler nasıl İnşallah dün gece kavuşmuşlardır

Bunları yapmayı bıraktığında, hayatını yaşamaya devam ettiğinde birkaç ay içinde olacağına yemin edebilirim ama ispatlayamam

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…